Merhum Başkan Yusuf Dinç’i spor camiası unutmadı

  • 0
  • 1609
Merhum Başkan Yusuf Dinç’i spor camiası unutmadı
Merhum Başkan Yusuf Dinç’i spor camiası unutmadı

Beykoz Amatör Spor Kulüplerinin en deneyimli başkanlarından merhum Yusuf Dinç Paşabahçe Stadındaki özel bir programla anıldı.

Merhumun vefat ettiği haftanın sene-i devriyesine denk gelen ve Paşabahçe Stadındaki Elmalıspor - Kanlıcaspor müsabakasının ardından Paşabahçespor Tesisleri içindeki işletmede merhumun ruhuna ikramlarda bulunuldu.

Ana etkinliğine başta Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve iki spor kulübünün mevcut başkanları Adem Ünal ve Mustafa Kaya'nın yanı sıra ilçenin değişik spor kulüplerinden temsilciler programa iştirak edenler arasında yer aldılar.

Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Adem Ünal yaptığı açıklamada, "Bugün bizim için çok özel bir gündü... Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Merhum Başkanımızı kaybetmenin üzerinden 1 sene geçmiş olmasına karşın gerek biz kulüp ve camiamız olarak gerekse de Beykoz İlçesi Spor camiasında eksikliği çok hissedilmekte. Bir kez daha Rahmet ve şükran duygularımı gönderiyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan Merhum Yusuf Dinç vefat yıldönümünde Elmalı Mahallesinde bulunan kabrinde de ilçe spor camiasının temsilcilerinin katılımı ile anıldı.

Spor Servisi

Beykoz kardeşlerinin mücadelesini Kanlıca kazandı
Önceki Beykoz kardeşlerinin mücadelesini Kanlıca kazandı
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam