Merdiven korkuluğu çalarken mahalleli yakaladı

  • Güncelleme: 24.01.2021 11:59
  • Okunma: 4427 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Çubuklu'da iki akşam üst üste mahallede yapımı belediye tarafından gerçekleştirilen merdivenlerin korkulukları çalındı.
Merdiven korkuluğu çalarken mahalleli yakaladı

Beykoz'un Çubuklu Mahallesi'nde yapımı geçtiğimiz dönem Beykoz Belediyesi tarafından tamamlanan merdivenlerin alüminyum korkulukları çalındı. Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu, ilçenin bazı mahallelerinde de aynı durumla karşılaşıldığını söyledi.

Çubuklu Mahallesi Rıfat Paşa Sokak ile Çubuklu Caddesi arasında bulunan merdivenlerin korkuluklarının bir kısmını 22 Ocak akşamı söken hırsızlar, diğer kısmını da 23 Ocak akşamı çalmaya kalkışan hırsızları mahalle sakinleri fark etti.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan ihbar sonrası yapılan çalışmada, hırsızlar çaldıkları alüminyum korkuluklarla birlikte yakalandı.

Konuyla ilgili sosyal medyada açıklama yapan Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu, "Beykoz'un bütün mahallelerinde aynı sorun var. Belediyenin merdiven ve rampa yerlere yapmış olduğu alüminyum tutmalıklar hırsızlar tarafından devamlı çalınıyor. Çubuklu Rıfat paşa Sokak ile Çubuklu Caddesi arasındaki tutmalıkların bir kısmını dün akşam (22 Ocak) çalmışlar kalanını bu akşam (23 Ocak) sökerken vatandaşlarımızın uyarısı ile kaçmışlar sonra emniyetimizin çalışması ile hırsızlar yakalanmışlardır" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

abuuzeeya (1 ay önce)

Beykoz emniyete binlerce şikayet gitmesine rağmen hiç ilgilenmiyorlar, kale almıyorlar şikayetleri hepsi hurdacı ve Çingenlerin işi. Demir kabristan kapıları bahçe çitleri ve kapıları bulduklarını uçuruyorlar hepsini de Beykoz’un içinde hurda depolarına satıyorlar. 10 dan fazla hurdacı, dönüşümcü var hiç bir çalışma yapmıyor bunlara emniyet

Yorum Yaz