Spor

Meral-Celal Aras Spor Lisesi’ne baklavalı kutlama

Meral-Celal Aras Spor Lisesi’ne baklavalı kutlama
05.04.2018 19:46
| | |
4819

Türkiye Şampiyonası’nda ilk sekiz takım arasına girmeyi Meral-Celal Aras Spor lisesi futbol takımına Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı’nda baklavalı kutlama yapıldı.

Beykoz okullarının katıldıkları spor müsabakalarından peş, peşe başarı haberleri ilçede ilgiyle karşılanıyor.

Başarı çizelgesinde en üst sıralarda yer alan Beykoz Alibahadır Mahallesi’ndeki Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol takımı geçen hafta Afyonkarahisar’da yapılan Liselerarası Futbol Grup karşılaşmalarından başarılı bir skor alarak, adını son 8 takım arasına yazdırmış ve Çeyrek Finale katılma hakkı elde etmişti.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Takımı’nın, Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı’nda özel konukları vardı.

Beykoz’da çeşitli kamu kuruluşlarının temsilcileri futbol takımına, teknik ve idari heyeti ile birlikte bir kutlama programı yapıldı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük,  Beykoz İlçe Tarım Müdürü Mehmet Murat Ekinci, Beykoz SGK ilçe Müdürü Ferda Özkalender ve Beykoz Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi başarılı sporcuların antrenmanını izledikten sonra onlara baklava ikramında bulundular.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımımız Türkiye Şampiyonası’nda adını son 8 takım arasına yazdırarak Beykoz’u Elazığ’da yapılacak finallerde temsil etmeye hak kazandı. Onlarla ne kadar gurur duyduğumuzu göstermek istedik. İlçemizin değerli kamu kurum temsilcisi olan isimler ile sürpriz bir ziyarette bulunduk. Bu arada sporcularımıza ikramlarıyla katkıda bulunan Antep Tatlı Dünyası ve sahibi Taner Mert e Teşekkür Ederiz. TFF Meral Celal ARAS Spor Lisesi Okul Müdürü Sayın Candar Keskin ekibini ve öğrencilerini tebrik eder, İlçemizi en iyi şekilde temsil etmelerini temenni ederiz.” şeklinde konuştu.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Okul Müdürü Candar Keskin ise gerçekleşen ziyaretin kendilerini ziyadesi ile memnun ettiğini söylerken, “ben futbolcu kardeşlerim ve idareci ve antrenör arkadaşlarım adına, teşekkürlerimi iletmek isterim. Güzel bir başarıya imza atıldı, ancak bunun daha üst seviyelere taşınması en büyük beklentimiz. Bu tür destek ziyaretlerinin futbolcularımıza pozitif anlamda katkısının büyük olduğu düşüncesindeyim” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Meral Celal Aras Spor Lisesi, Baklava, Kutlama

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"