Spor

Meral Celal Aras Spor Lisesi'nde bir taşla üç kuş

Meral Celal Aras Spor Lisesi'nde bir taşla üç kuş
08.02.2019 13:23
| | |
2735

Beykoz'un Türkiye Liselerarası Futbol Şampiyonu unvanlı Okulu olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi bir günde 3 mutluluk birden yaşadı.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı Türkiye Şampiyonası müsabakaları için gittiği Antalya’daki ilk karşılaşmasında Konya Spor Lisesi Takımını 2-0 mağlup ederek bu etaba iyi bir başlangıç yapmış oldu. Murat Karakartal Yönetimindeki Kırmızı-Beyazlılar maç sonunda oldukça mutluydu.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı, Konya Spor Lisesi karşında şu isimlerden kurulu kadro ile mücadele etti: 1. Ramazan, 2. Berkay, 3. Melih, 4. Doğukan, 5. Fatih, 6. Gökhan, 7. Aykut, 8. Fatih, 9 Mert, 11. Erkan 17. Batuhan.

Beykoz Temsilcisi ilk yarıyı Aykut’un golü ile 1-0 tamamladı. İkinci yarı Mert Yılmaz ile gelen  gol ile durum 2-0’a geldi. TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi takımı İkinci maçını bugün (Cuma)  12.00 de Aydın temsilcisi ile yaptı.

Başarılı Okulda günün ikinci başarı haberi Futsal Takımından geldi. İstanbul Liselerarası Futsal Şampiyonasında Yarı Final müsabakasında Sarıyer Temsilcisi ile karşı karşıya gelen Futsal Takımı rakibini 4-3 mağlup ederek adını Finale yazdırmayı başardı. Peş peşe gelen sevinçli haber ile mutlu anlar yaşayan okula günün bir başka başarı haberi ise Geleneksel  Oyunlar İlçe Şampiyonasında Kaleli Yakan Top kategorisi ile mücadele çıkan temsilcilerinden geldi.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Müdürü Candar Keskin, okul olarak gururlandıkları bir gün yaşadıklarını anımsatarak, ” Biz Antalya’da Türkiye Şampiyonasında iken ve de ilk maçımızdan da sevindirici bir skor ile ayrılmış iken İstanbul’da katılmış olduğumuz iki şampiyonadan gelen bir diğer başarı haberleri bizleri fazlası ile mutlu etti ve gururlandırdı.Başta Beden Eğitimi zümre öğretmenlerim olmak üzere tüm evlatlarımı kutluyorum. Beykoz’umuzu en iyi şekilde temsil etmeye devam…” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi, Antalya

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"