Meral Akşener Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği’nde

  • 20.03.2019 17:19
  • Güncelleme: 20.03.2019 17:21
  • Okunma: 6505 kez
  • Yorum: 0
İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, vatandaşlara hitap etmek üzere gelmiş olduğu Beykoz’da Doğu Karadenizliler Derneği’ni ziyaret etti.
Meral Akşener Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği’nde

Kavacık’ta partililer tarafından karşılanan Akşener’e İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ve çok sayıda partili eşlik etti.

Beykoz Doğru Karadenizliler Derneği’nde Dernek Başkanı emin Yavuz ve diğer Yönetim Kurulu üyelerince karşılanan Akşener, Yerel seçimlerde adayın projelerine oy verilmesi gerektiğini belirtti.

İYİ Parti lideri Akşener, “Genel başkanların özne olduğu bir yerel seçimi doğru bulmuyorum. Siz bakmayın tepedeki o sert rüzgâra. Kim hizmet verecekse onun projelerine bakmalısınız. Seçimler için birbirinizin kalbini kırmayın” dedi.

“Siyaset rekabet işi”

Burada konuşan Akşener “STK olarak tanımlanan büyün organizasyonların örneği var. Hemşeri örneği sadece Türkiye'de var. Bunun nedeni küçük şehirlerden büyük şehirlere göçmesidir. Batıda hemşehri derneklerini ben hiç anlatamadım.
Bu sadece bize özgü yardımlaşma ve kültürü yaşatma anlamını taşıyan derneklerdir. Siyaset rekabet işi. Ben geldiğime göre diğer siyasi parti liderleri de umuyorum gelirler” dedi.

“Birbirinizin kalbini kırmayın”

Yerel seçimlerde adayın projelerine oy verilmesi gerektiğini belirten Akşener, “Genel başkanların özne olduğu bir yerel seçimi doğru bulmuyorum. Burada Murat seçilecek. Siz bakmayın tepedeki o sert rüzgara. Beykoz'a kim hizmet verecekse onun projelerine bakmalısınız. Seçimler için birbirinizin kalbini kırmayın” diye konuştu.

Haber Merkezi