Siyaset

Meral Akşener, Beykoz'da nabız yokladı

Meral Akşener, Beykoz'da nabız yokladı
20.08.2016 16:53
| | |
5637

Meral Akşener, Beykoz Paşabahçe'de esnaf ziyareti yaptı ve sonrasında çay sohbetine katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen Meral Akşener, Beykoz Paşabahçe'de esnafı ziyaret etti ve Paşabahçe sahilinde sevenleriyle bir araya geldi.

15 Temmuz darbe girişimi öncesinde 'ben Başbakan olacağım' ve '15'inden sonra işler değişecek' söylemleriyle dikkat çeken Meral Akşener, MHP'nin bir önceki İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile birlikte vatandaşlarla çay sohbeti yaptı.

Bir önceki İlçe Başkanı Taşdemir ve Yönetimi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye muhalif olduğu gerekçesiyle görevden alınmış ve yerine Oğuzhan Karaman atanmıştı.Paşabahçe Sahili'nde yaklaşık bir saat esnafı ziyaret ederek sohbet eden Akşener, MHP Genel Merkezi tarafından FETÖ mensubu olduğu ve yayın yoluyla işlediği disiplin suçları gerekçesiyle ifadesi istenmişti.

Meral Akşener, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini kırmayarak tek tek fotoğraf çektirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye muhalif olduğu için kongre yapmak için büyük çaba sarf eden Akşener, Beykoz'da yaklaşık bir saat kaldı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Meral Akşener, MHP, Devlet Bahçeli, Ziyaret, 15 Temmuz

reklam
2 Yorum
Yusuf22.03.2017 10:12:09

Sn. Akşenere Fetoyla ilgili iftira atan arkadaş sözüm sana; Ağa babalarınız Fetöşle birlikte yatıp kalkarken hoca efendi hz. diyordunuz, o zaman biz bu adam zararlı bir adam cia ajani bölücü dedigimizde it gibi havlıyordunuz. Gözyaşlarıyla şiirlerle memlekete davet ediyordunuz bu hasret bitsin diyordunuz. Biz o zaman da, öncesinde de, sonrasında da bu adamın gerçek yüzünü gördük. Hainle işbirliği yapıp devletin kilcal damarlarina kadar sizdiran akp ve secmeni bilerek isteyerek kendi cikarlari icin bu hainlerin palazlanmasini saglamistir. Rabbini Peygamberini Dinini Devletini Milletini Bayragini Hürriyetini seven hic kimse kendi cikarini mazlumlarin cikarindan ustun gormez goremez. Hain itler her zaman havlar KURT ardindan 100 kopek kosturur ama havlamaz, zamanı gelince hepsini ya ucuruma dusurur ya avlar. Gerçek Vatanseverler İhanetin her zerresinin hesabini soracaktir. Asena edasiyla dik duruş sergileyen Sn. Meral AKŞENER e iftira atacağına elini öp beyaz köpek!

Hasan24.08.2016 02:53:54

Bu kadin hala ortalikta gezebiliyor mu? Feto'nun sivil ayagi idi. Demek hala umidi var veya biryerlerden hala sinyal aliyor.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"