Bölge

Mendilli, hem teşekkür etti hem de taziyelerini sundu

Mendilli, hem teşekkür etti hem de taziyelerini sundu
22.07.2016 20:41
| | |
4193

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, aynı zamanda Başkanı olduğu GİMDER adına 'Milli İradeye Teşekkür' başlıklı bir ilan yayımladı.

Daha önce Dost Beykoz'u ziyaret ederek, Beykozluların devletine bağlı insanlardan oluştuğunu söyleyen Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, aynı zamanda Başkanı olduğu Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği (GİMDER) adına bir mesaj yayımladı. Bugün Star Gazetesi'nde 4. sayfada yer alan ilan ile Halka, Polise, Askerlere, siyasi parti ve STK temsilciliklerine teşekkür eden Ali Mendilli, öte yandan yaşamını kaybeden şehitlerimiz için de rahmet diledi. Bu tür girişimlerin her zaman sonuçsuz kalacağına inandığını söyleyen Ali Mendilli'nin Genel Başkanlığı'nı yürüttüğü GİMDER Yönetim Kurulu, verilen ilanda şunları kaydetti:

Milli İradeye Teşekkür

         Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamı başta olmak üzere ülkemizin tüm yönetim kademelerine ve Milli İradeye kasteden FETÖ v.b. illegal yapılanma içindeki hain teröristlerin darbe girişiminin bastırılmasında canı pahasına en ön safta yer alan Halkımıza, kahraman Polisimize, bu hain girişime destek vermeyen Milli İradeye saygılı Kahraman Askerimize, vatandaşlarımızla birlikte cuntacıların girişimine karşı koyan tüm siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına şükranlarımızı sunarız.

Ülkemiz adına vergi toplayan Gelir İdaresi'nin Vergi Dairesi Müdür ve Müdür Yardımcıları olarak, Devletimizin bekası, Milletimizin istikbaline yönelik her türlü kanunsuz ve demokrasi dışı girişimlerin şimdi olduğu gibi her zaman sonuçsuz kalacağına olan inancımız tamdır.

Bu vesileyle 15 Temmuz gecesi demokrasi yolunda şehit olanlara Yüce Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa, ailelerine sabır diliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Gelir İdaresi Müdür ve Yardımcıları Derneği Genel Merkezi

Ali Mendilli / Genel Başkan

 

Anahtar Kelimeler: Ali Mendilli, Teşekkür, Taziye

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"