Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"

  • 0
  • 8619
Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"
Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"
Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"
Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"
Mendilli: "Beykoz Halkı, Devletine çok saygılı"

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, Dost Beykoz'u ziyaret etti.

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, Dost Beykoz'u ziyaret etti.

Birkaç ay önce Beykoz Vergi Dairesi'ne Müdür olarak atanan Ali Mendilli, Dost Beykoz'u ziyaret etti. İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve Haber Müdürü Ferdi Güngör tarafından ağırlanan Ali Mendilli, Beykoz'da geçen günleriyle ilgili bilgi verdi.

İlçedeki vatandaşları vergilerini ödemeye geldiği zamanda gözlemlediğini anlatan Müdür Ali Mendilli, "Beykoz Halkı, çok saygılı ve güler yüzlü... Devletini ve milletini seven bir profil çiziyorlar. Vergilerini ödemek konusunda da hassas ve dikkatliler" dedi. Ali Mendilli ayrıca makamlarında nezaket ziyaretin de bulunduğu Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'ten de övgüyle sözetti.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ise, maliye denilince insanların aklına vergi denetlemesi geldiğini ve Vergi Dairesi Müdürü’nün kaynaşma amaçlı ziyaret yaptığına ilk kez tanık olduklarını kaydetti.

Gür ayrıca Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli’yi Dost Beykoz Haber Merkezi’nde ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını kaydetti.

‘Beykoz Vergi Dairesi Müdürü, aynı zamanda GİMDER’in Yönetim Kurulu Başkanı…’

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli... 1977 Konya doğumlu... Daha önce Avrupa ve Anadolu Yakası'nda çeşitli görevlerde bulunmuş ve son olarak da Beykoz Vergi Dairesi'ne Müdür olmuş... Yalnızca Devletin Memuru değil Ali Mendilli... Aynı zamanda o bir STK gönüllüsü... Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen seçimlerde Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği'ne ekibiyle birlikte Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Zekeriya Temizel, Mehmet Akif Hamzaçebi gibi isimlerin Başkanlığını yaptığı Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği, ülkenin en saygın ve en başarılı derneği olmak misyonuyla, 1996 yılından bu yana tam 20 yıldır faaliyet gösteriyor. Genel Merkezini Ankara'dan İstanbul'a taşıyan Derneğin, Adana, Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir olmak üzere toplamda 6 Şubesi bulunuyor.

'Ali Mendilli, Beykoz'a kısa sürede hayran oldum'

Müdür olduğu Beykoz Vergi Dairesi'nde görevini devam ettiren ve özellikle görev aldığı ilçenin doğasına, insanlarına olan hayranlığını yüksek sesle dile getiren Ali Mendilli, ilçe halkı için de büyük bir şans olması bakımından dikkat çekiyor. Özellikle Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği ile Beykoz'un sesini ilçe dışına da duyurma fırsatı olan Ali Mendilli, tecrübesi ve bilgi birikimiyle de Beykozluları aydınlatmayı sürdürüyor. Oldukça alçakgönüllü bir yapısı olan Ali Mendilli, Beykoz Vergi Dairesi'ne gelen vatandaşların sorunlarıyla, kurum içerisinde görevli memurlarla birlikte yakından ilgileniyor. 

Haber Merkezi

Değerli Beykozspor sevdalıları..
Önceki Değerli Beykozspor sevdalıları..
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz