Mehmet Uzun, Beykoz'da yeniden Başkan oldu

  • 0
  • 10781
Mehmet Uzun, Beykoz'da yeniden Başkan oldu
Mehmet Uzun, Beykoz'da yeniden Başkan oldu
Mehmet Uzun, Beykoz'da yeniden Başkan oldu
Mehmet Uzun, Beykoz'da yeniden Başkan oldu

Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Olağan Kongresi yapıldı. Kongre üyeleri Mehmet Uzun ile yola devam kararı aldı.

Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Olağan Kongresi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Mevcut Dernek Başkanı Mehmet Uzun seçimlere tek liste ile girerek 3. kez ve yeniden başkanlığa seçildi.

Kongre, divan heyetine Hakan Bekar, İrfan Gümüş ve Hayri Yüksel’in seçilmesinden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kongreye;  Artvin Hizmet Vakfı eski Başkanı Hakan Bekar ve eşi Zerrin Bekar,  Kafkas Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Altunel, Çekmeköy Artvinliler Dernek Başkanı Gürel Durmuş, Beykoz SGK Müdürü Ferda Özkalender,  Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özkalender, Beykoz Boğaziçi İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü Osman Altan, Artvinli İş Adamı ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Taner Mert, Kent Konseyi Evrensel Haklar Komisyon Başkanı Elif Çelik ve dernek üyeleri katıldı.

“Dernekçilikte ilklere imza attık”

Misafirleri selamlayan Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun; görev süresi boyunca kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Mehmet Uzun, konuşmasının devamında şunları ifade etti:

Beykoz Artvinliler Derneği yönetim kurulu olarak çıkmış olduğumuz bu yolda gönül insanı olmak için mücadele ettik. Acısıyla tatlısıyla dernekçilikte ilklere imza attık. Beykoz’da yaşayan Artvinlilerin dernekçiliğe bakış açısını değiştirebilmiş olmanın huzuru ve gururuyla, sevdamız Artvin diyerek yola çıkıp birçok projeyi sonlandırmış olmanın onuru ile tekrar sizlerin karşısındayım. Derneğimizi yeni hedeflere taşıyarak ayakları üzerinde duran bir dernek olduk. Bugün Beykoz sivil toplum kuruluşları içinde saygın bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Az olsun bizim olsun hatasına düşmedik. Ulaşabildiğimiz tüm yüreklere dokunarak hedeflerimizi hep beraber belirledik.

Şu sıralarda Türkiye'nin zorlu bir süreçten geçtiğine işaret eden Uzun, Artvinliler olarak Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'de olan Türk Ordusu'nun her zaman yanında olduklarını belirtti.

Yapılan oylama sonrasında Mehmet Uzun, Beykozlu Artvinliler Derneği'ne yeniden Başkan olarak seçildi.

Asil Yönetim

-Mehmet Uzun

-Aykut Keskin

-Nurettin Seçkin

-Sinan Gökaydın

-Osman Demirhan

-Murat Yüksel

-Doğukan Öztürk

Yedek Yönetim

-Ziya Topal

-Arzu Kaya

-Elif Yalınız

-Esra Atabay

-Dilek Öner

-Seçkin Karadeniz

-Taner Mert

Asil Denetim Kurulu

-İrfan Gümüş

-Turan Gökçelik

-Osman Altan

Yedek Denetim Kurulu

-Emine Tokat

-Nurettin Özaydın

-Soner Demirci

Haber Merkezi

Taziye ve cenazelerdeki teselli cümlesi?
Önceki Taziye ve cenazelerdeki teselli cümlesi?
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz