Mehmet Temel için çok sayıda taziye mesajı yayınlandı

  • Güncelleme: 08.05.2020 14:55
  • Okunma: 5469 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Temel’in, geçirdiği trafik kazası sonrası vefat etmesi, siyaset camiasını da derinden üzdü.
Mehmet Temel için çok sayıda taziye mesajı yayınlandı

Dün öğle saatlerinde Riva Yolu üzerinde kendi aracıyla seyir halinde iken geçirdiği kaza soncu vefat eden Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Mehmet Temel için birçok isim taziye mesajı yayınladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Şenocak, “Elim bir trafik kazası sonucu Rahmet-i Rahmana kavuşan Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyemiz, dava ve yol arkadaşımız Sayın Mehmet Temel'e Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da mesajında dava arkadaşı olarak nitelendirdiği Temel için Allah’tan rahmet dileklerini dile getirdi.

İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, şu ifadeleri kullandı:

“İnna lillah ve inna ileyhi raci’un. Geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu vefat eden dava arkadaşımız, Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyemiz, Sn. Mehmet Temel'e Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Zeynel Okul, Mehmet Temel için hayır duasında bulunarak, “Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyemiz, dava ve yol arkadaşımız Sayın Mehmet Temel elim bir trafik kazası sonucu vefat etmiştir, merhuma Yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine  başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun inşaallah.” dedi.

İstanbul Milletvekili Mustafa Demir: “Elim bir kaza sonucu vefat eden AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Temel'e Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

AK Parti Beşiktaş İlçe Başkanı Ferşat Yıldırım: “Geçirmiş olduğu trafik kazasında Hakk'ın rahmetine kavuşan Beykoz Belediyesi Meclis Üyemiz Mehmet Temel'e yüce Rabbim'den rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.”

AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Av. Dr. Rabia İlhan: “Elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuşan Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Temel'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.”

AK Parti MKYK Üyesi Yavuz Subaşı: “Başımız sağ olsun. Rabbim rahmeti ile muamele etsin. AK Parti Beykoz Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Temel kardeşimiz Trafik kazasında vefat etmiştir. Camiamıza ve ailesine baş sağlığı diliyorum.”

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü: “Beykoz Belediyesi Meclis Üyemiz Mehmet Temel'in elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini derin bir teessürle öğrendim. Yüce Allah'tan Mehmet Bey'e rahmet, ailesine ve AK Parti camiamıza da başsağlığı diyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.”

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu: “Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyemiz Mehmet Temel'in elim bir trafik kazası sonucu vefat ettiğini üzüntüyle öğrendim. Merhum Mehmet Temel'e Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm teşkilatımıza sabır diliyorum.”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç: “Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyemiz, AK Parti Beykoz İlçe Yönetiminde uzun yıllar görev yapan Mehmet Temel, elim bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dilerim.”

AK Parti Adalar İlçe Başkanı Sina Şen: “Beykoz Belediye Meclis Üyemiz, yüreği güzel insan Sn Mehmet Temel bugün geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu vefat etmiştir. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun, Mehmet Başkanım...”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Belediye Meclis Üyemiz, yol arkadaşımız Mehmet Temel kardeşim, elim bir trafik kazası sonucu Hakk'a yürüdü. Rabbim mekanını cennet eylesin. Kederli ailesine sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Temel için Kastamonulular Derneklerinin yanı sıra yakın çevresi de çok sayıda taziye mesajı paylaşarak üzüntüsünü dile getirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Mehmet Temel, Taziye, Mesaj

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz