Mehmet Sekmen, Beykoz'da çalışıyor

  • 09.06.2019 23:02
  • Güncelleme: 11.02.2020 17:15
  • Okunma: 12121 kez
  • Yorum: 0
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Beykoz Ortaçeşme'de hemşerileriyle bir araya geldi.
Mehmet Sekmen, Beykoz'da çalışıyor

Beykoz'da Erzurum Hınıs ve Tekmanlılar Derneği'nde vatandaşlarla buluşan Mehmet Sekmen, hemşerileriyle hasret gidermek ve bayramlaşmak için bir araya geldiklerini söyledi.

Sekmen, "Hemşerilerimizin hepsi, vatanına milletine bağlı misafirperver insanlardır. Bugün de bayram sonrası hasret gidererek, bayramlaştık. Erzurum'da neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı anlatıyor, onların burada rahat etmeleri için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz." dedi.

Erzurumluların büyük oranda kendilerine destek verdiklerini, 23 Haziran seçimlerinde de İstanbul'da Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım'a destek vereceklerinden emin olduklarına değindi.

Zaman içerisinde kendilerine sık sık ziyaret ederek taleplerini dinleyeceklerini belirten Sekmen, "Üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Biz burada duran şu sandalyelerin emanet olduğunu biliyoruz. Gelip geçiciyiz, birisi Allah razı olsun derse o bize yeterlidir. Erzurum'a sizi davet ediyorum. Erzurum'a geldiğiniz zaman bir kapıyı çalın, Tanrı misafiri olduğunuzu söyleyin. Hemen sizi buyur ederler. Taksiye bin, ücret almazlar. Böyle bir anlayışla devam ediyoruz. Yemek yedirmeden, çay içirmeden, seni yola vermezler. Kardeşlerimizle el ele vereceğiz, mutlulukları için gerekeni yapacağız." diye konuştu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Alevi, Kürt, Sünni ayrıştırması yapmadıklarının da altını çizerek şunları söyledi:

"Bizim Alevi kardeşlerimiz de var. Onlarla da bir araya geliyoruz. Bizim için bir ayrımı yoktur. Beraber mutlu olup, ağlayacağız. Ben 23 Haziran seçimlerinin iyi bir seçim olacağı kanaatindeyim. Binali Bey, tecrübeli, deneyimli, gönül adamıdır. Siyasetçi demiyorum, gönül adamı diyorum. Kimseyi kırmayan, dinleyen bir insandır. Her zaman böyle bir adam bulunmaz. Onun için İstanbul'da güzel hizmetler verecek."

Erzurum Hınıs ve Tekmanlılar Dernek Başkanı Şahabettin Bingöl'de kısa bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz