Güncel

Mehmet Aydınoğlu’nun sevenleri Soğuksu’ya sığmadı

Mehmet Aydınoğlu’nun sevenleri Soğuksu’ya sığmadı
22.01.2016 18:03
| | |
16651

Foto galeri Video galeri

Beykoz Soğuksu Mahallesi Muhtarı Muammer Aydınoğlu'nun babası Mehmet Aydınoğlu'nun cenaze törenine katılan Beykozlular, avluya sığmadı

Beykoz Soğuksu Mahallesi Muhtarı Muammer Aydınoğlu'nun babası Mehmet Aydınoğlu'nun cenaze törenine katılan Beykozlular, avluya sığmadı

Beykoz'un tanınmış simalarından Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu'nun babası Mehmet Aydınoğlu, 91 yaşında hayatını kaybetti. Soğuksu Merkez Cami'nde kılınan Cuma ve Öğle Namazlarına müteakip merhum Mehmet Aydınoğlu için Cenaze Töreni düzenlenirken, cemaat, cami avlusunun da dışına taştı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de cenaze törenine katılırken, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk ve Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediye Beykoz Belediyesi eski Başkanları'ndan Muharrem Ergül gibi isimler de Muhtar Muammer Aydınoğlu'na başsağlığı dileklerinde bulundu.

Öte yandan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Dost Beykoz'a özel olarak yaptığı açıklamada, kendisiyle birlikte ailesinin de uzun yıllar yakın dostu olduğunu vurguladığı Mehmet Aydınoğlu için taziyelerini bildirdi. Başkan Yücel Çelikbilek, "Hiç kuşku yok ki, onun vefatı Soğuksu Mahallesi için büyük bir kayıptır" dedi.

‘Mehmet Aydınoğlu’nun cenazesi, Görele Mahallesi’ndeki Aile Kabristanı’na defnedildi’

Geçtiğimiz yıl Dost Beykoz'un 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı haberde, Şükriye-Mehmet Aydınoğlu çifti, kapılarını ve gönüllerini açmıştı. "Beykoz'un En Kıdemli Sevgilileri" başlığıyla yayımlanan haberde, Aydınoğlu çiftinin 65 yıldır aynı yastığa baş koyduğu vurgulanmış ve yeni evli çiftlere tavsiyeleri anlatılmıştı. Şükriye Anne'nin 65 yıl boyunca aynı yastığa baş koyduğu hayat arkadaşı Mehmet Amca, bugün düzenlenen Cenaze Töreni sonrası aramızdan ayrıldı. Rahatsızlığı nedeniyle evde kaldığı öğrenilen ve eşinin cenaze törenine katılamayan Şükriye Aydınoğlu'nun ise oldukça üzgün olduğu öğrenildi. Öte yandan Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Dost Beykoz aracılığıyla, cenaze törenine katılan tüm Beykozlulara teşekkür etti ve babası için dua okudu.

Mehmet Aydınoğlu'nun cenazesi, Soğuksu Cami'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedilmek üzere Görele Mahallesi'ndeki Aile Kabristanı'na götürüldü.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Muammer Aydınoğlu, mehmet Aydınoğlu, vefat, Cenaze, Soğuksu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"