Megastar Tarkan evlenince Beykoz’da oturacak

  • 0
  • 11631
Megastar Tarkan evlenince Beykoz’da oturacak

Mega star Tarkan son çıkan haberlere göre evleneceği söyleniyordu. Şimdi ise Beykoz'dan 6 milyon TL'ye bir villa aldı.

Mega star Tarkan son çıkan haberlere göre evleneceği söyleniyordu. Şimdi ise Beykoz'dan 6 milyon TL'ye bir villa aldı.

Dünyaca ünlü Megastar Tarkan, çocukluğunu geçirdiği topraklara geri döndü. Almanya'dan ev alan Tarkan, bazen İstanbul'daki çiftliğin de bazen de Almanya'daki evinde yaşıyor. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Megastar Tarkan, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşını ailesinden istedi. Köln'de yaşayan sevgilisini istemeye giden Tarkan, eşiyle oturmak için Beykoz Konakları'ndan üç katlı villa aldı.

Tarkan, Bilge Öztürk ile 9 yıllık bir ilişki yaşamış, evlenmeleri beklenen çift sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Tarkan'ın adı daha sonra, Beykoz'daki çiftlik evinde esmer bir güzelle aşk yaşadığı iddia edilmiş ancak görüntülenememişti.

Tarkan, geçtiğimiz hafta Türk bir ailenin kızı olan sevgilisini istemeye gitti. Düğün hazırlıkları başladı Köln'de bir çiftlik alan ve zamanının büyük bölümünü orada geçiren Tarkan, uzun süredir birlikte olduğu Türk sevgilisiyle evlilik yolunda ilk adımı attı. Köln'de oturan sevgilisini istemeye giden Megastar, düğün hazırlıklarına başladı. Sanatçının, eşiyle İstanbul'da yaşayacağı yeni bir ev satın aldığı öğrenildi. Yedi oda ve iki salon Tarkan'ın Anadolu yakasında bulunan Beykoz Konakları'nda 2 milyon dolara (yaklaşık 6 milyon TL) üç katlı bir villa satın aldığı iddia edildi. Megastar'ın adını ve görüntüsünü sır gibi sakladığı sevgilisiyle oturmak için aldığı evde, yedi oda ve iki salon olduğu konuşuluyor. Birçok ünlü ismin oturduğu sitenin aidatının ise bin 800 TL olduğu söyleniyor. 


Haber Merkezi

Yelp kullanıcıları Beykoz'a geldi
Önceki Yelp kullanıcıları Beykoz'a geldi
Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz