Sağlık

Medistate Hasta kabulüne başladı

Medistate Hasta kabulüne başladı
2014.09.02 00:00
| | |
11344

İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık’ta 1 Şubat itibari ile açılan Medistate Kavacık Hastanesi, SGK’lı hastalara da hizmet vermeye başladı.

Medistate Kavacık Hastanesi 7 Şubat tarihinden itibaren SGK ile de sözleşme imzalayarak, tüm branşlarda SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Devlet memuru) mensuplarına hizmet sunmaya başladı.

Medistate Kavacık Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Tekkeşin, SGK anlaşmaları ile ilgili yaptığı açıklamada “Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye “Sağlıkta özen ve güven” politikamızla hizmet vermeyi kendimize borç bildik. Bu sebeple tüm halkımıza hizmetlerimizi, anlaşmalarımızı geciktirmeden sunuyor olacağız.” dedi.

Bütüncül kalite anlayışı içerisinde en son tedavi yöntemlerini, uzman kadro ile bütünleştiren Medistate Kavacık Hastanesi, çevre sağlığına uyumlu yapısı, pozitif bilimlerin yanında alternatif tıp ile yaptığı tedavilerle, sağlık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiriyor. Geniş kitlelere ulaşarak örnek ve bütünleşmiş bir hastane niteliği taşıyan Medistate Kavacık Hastanesi, Türkiye’de bir ilk olan ‘Yeşil Hastane’ özelliği ile çevre dostu hastane özelliği de taşıyor. Kullandığı malzemelerle doğaya hiçbir şekilde zarar vermeyen ve yandığında zehirli madde yaymayan yeşil malzemeler kullanılan hastanede, toplum sağlığının yanı sıra çevre sağlığına da büyük önem veriliyor.

 

Medistate Kavacık Hastanesi Hizmet Vereceği Alanlar ve Uzman Doktor Kadrosu ile Fark Yaratıyor…

Medistate Kavacık Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, genel cerrahi, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, dermatoloji, göz hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon bunların yanında kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji ile üroloji branşlarında da hizmet sunacak. Kardiyoloji ve kardiyovasküler cerrahi alanlarında adından ilk sırada söz ettirmeyi amaçlayan Medistate Kavacık Hastanesi, ileri ortopedi ve beyin cerrahisi ameliyatlarının yapılmasına yönelik gerçekleştirdiği özel teknikler ile oldukça önemli çalışmalara imza atacak. 
 

İleri teknoloji ve Robotik Cerrahi…

Medistate Kavacık Hastanesi, özellikle kanser cerrahisinde en deneyimli hekimler tarafından tüm ameliyatlarda Robotik Cerrahi kullanacak ve hastaya kansız, ağrısız, neştersiz ameliyat fırsatı sağlayacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Medistate, Kavacık Hastanesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"