Yaşam

Meclis lobisinde provoke girişimleri

Meclis lobisinde provoke girişimleri
2014.07.29 00:00
| | |
8545

Daha önce 1 No’lu Nikah Salonu’nda planlarla ilgili bilgilendirme toplantısını provoke edenler bu gün de Beykoz Belediye Meclisi’nde ortaya çıktı.

Yine aynı isim

Kavacık ve Rüzgarlıbahçe’yi kapsayan 1/1000’lik planların onaylandığı meclis toplantısına Beykoz Dernekler Birliği’nin Tokatköylülere dağıttığı bildirilerle katılan vatandaşlar, Tokatköy, İncirköy, Soğuksu gibi mahallelerin 1/5000’lik planlarında yapılacak revizyonlardan sonra görüşülecek olmasına rağmen toplantı sonunda Beykoz Belediye Meclis üyeleri’ne ağza alınmayacak hakaretlerde bulundular.

Daha önce 1 No’lu Nikah Salonu’nda yapılan toplantıyı da provoke ettiğinin söylenmesiyle şimşekleri üzerinde çeken Tokatköy Ayazma Dernek Başkanı Ayhan Ok, bugünkü meclis toplantısının bitmesiyle birlikte “Beykozluyu yok sayamazsınız, bu planlar Beykozluların düşünceleri alınmadan yapılmıştır” şeklindeki sözlerle sesini yükselterek bağırmaya başladı.

Bunun üzerine toplantıya katılan diğer şahıslar da meclis üyelerine ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

Beykoz Belediye Meclisi, bu günkü son oturumunda, 1/1000’lik planların Kavacık ve Rüzgarlıbahçe ile alakalı kısmını onaylarken, Tokatköy, Soğuksu, İncirköy gibi mahallelerin 1/5000’lik planlarında yapılacak revizyonların ardından meclis gündemine geleceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Meclis, lobi, Beykoz Belediyesi, Meclis

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"