Mavi Bereliler, Başkan Çelikbilek’i ziyaret etti

  • Güncelleme: 03.02.2017 16:40
  • Okunma: 4503 kez
  • Yorum: 0
Kayseri 1. Komando Tugayı’na moral ziyaretinde bulunan eski komandolar, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.
Mavi Bereliler, Başkan Çelikbilek’i ziyaret etti

Terörle mücadelede kritik ve başarılı görevler yürüten Kayseri 1. Komando Tugayı geçen ay çarşı iznine çıkan askerlere yapılan hain terör saldırısında 15 şehit vermişti.

Türkiye genelinden toplanan, 33 yıl önce aynı tugayda askerlik yapan komandolar, olayın yaşandığı otobüs durağını ziyaret etmiş ve mevlid okutmuştu. 

Eski komandolar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek, kendisine mavi bere ve plaket takdim ettiler.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e vatanın birliği ve bütünlüğü için daima göreve hazır olduklarını belirten eski askerler, Başkan Çelikbilek’e destekleri için teşekkür etti.  

"Milletimizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek"

Şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileyen Başkanı Yücel Çelikbilek: “Millet olarak birlik ve beraberlik içinde olması gereken zamandayız, ülkemizin son yıllarda gösterdiği, huzur ve istikrarın simgesi olma yolunda attığı adımlardan ve dünyanın her yerindeki mağdurlara kucak açan politikalarından rahatsız olan bazı kesimlerin milletimizin huzurunu bozmak için terör olaylarını gerçekleştiriyor. Allah’ın izniyle büyük Türk milletini bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz