Masterlerler Çelikbilek'i ziyaret etti

  • Güncelleme: 25.02.2015 18:08
  • Yorum: 0
Hafta sonunda ilk resmi karşılaşmasına çıkmaya hazırlanan Beykoz Masterler Spor Kulübü, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.
Masterlerler Çelikbilek'i ziyaret etti

Oldukça nezih bir ortamda geçen ziyaretin ardından Başkan Çelikbilek'e 36 (Kars) numaralı takım forması hediye edildi. Beykoz Masterler Spor Kulübü Derneği Başkanı Asım Özdemir, kulüpleri hakkında Başkan Çelikbilek'e bilgi aktarımında bulunurken ziyarette Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcularının yanı sıra Antrenör Selami Tarhan'da hazır bulundu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Derneği Başkanı Asım Özdemir takımda yer alan isimlerin Beykoz İlçesinin değişik takımlarında profesyonel ve amatör olarak futbol oynamış 40 yaş üzeri sporculardan oluştuğunu söylerken, "Beykoz Belediyesinin ve şahsınızın ilçe sporuna verdiğiniz katkıları yakinen biliyoruz. Diğer ilçe belediyelerine de örnek olacak bir desteğiniz  var. Biz kulübümüzü kurup lige katılım sağlamakla  hem belli bir yaşa gelmiş isimlerinden spordan kopmadıklarını, ona bir yaşam felsefesi olarak baktıklarını göstermek, hem de ilçemizi bu alanda temsil etme düşüncesinde idik. Çok güzel bir arkadaşlık ortamı oluştu. İlk maçımızı Cumartesi akşamı Kozyatağı İdmanyurdu Masterler Takımı ile yapacağız, sizi de maçımıza davet ediyoruz" diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek güzel bir amaç, gaye için bir araya gelen Beykoz Masterler  Takımı Spor Kulübünün maçlarına vakit bulduğunca geleceğinin sözünü verirken, "Sizlerin yakalamış olduğunuz güzel ortamı, verdiğiniz mesajları çok olumlu bulduğumu söylemek isterim. Beykoz ilçesini başarı ile temsil edeceğinize eminim. Beykoz Belediyesi olarak bizlerden olan taleplerinizi yerine getireceğimizi bilmenizi isterim. Bu konuda Başkan Yardımcım Muharrem Kaşıtoğlu'na talimat vereceğim. İlk maçınızda yanınızda olmak isterim, şimdiden başarılar dilerim" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz