Spor

Masterlerin Beykoz kardeşliği sonuca yansıdı

Masterlerin Beykoz kardeşliği sonuca yansıdı
26.02.2018 14:11
| | |
6633

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1.Grubunda mücadele eden iki Beykoz temsilcisinin mücadelesi beraberlikle sonuçlandı.

Beykoz Masterler ile Beykoz Rizeliler Derneği’nin Paşabahçe’deki mücadelesinden dostluk çıktı 3-3.

Haftanın en güzel maçlarından birisini yaşandığı mücadeleye Beykoz Rizeliler Derneği; Kalede Fatih Mumcu, Dinçay Atmaca, Mustafa Kurtuluş, Hüseyin Atasever, Tayfun Şirin, Kamil Çolak, Murat Yavuz, Cihan Karasay, Barbaros Özen, Akif Kalpakoğlu ve Salih Mumcu’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Beykoz Masterleri ise karşılaşmaya; Kalede Soner, Mustafa Kesmen, Bülent Soner, Engin Bayram, Günaydın Baş, Birol Öztürk, Menderes Türkoğlu,  Ufuk, İsmail Kurtuluş, Engin Çak ve Barış Uzun’dan oluşan bir kadro ile çıktı. Oyuna ilerleyen dakikalarda dahil olan isimler ise Hakkı Baş, Cavir Akcan ve Adem Ünal oldu.

Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Takımında Goller M. Akif Kalpakoğlu, Salih Mumcu ve Penaltıdan Fatih Mumcu’dan geldi. Beykoz Masterler Takımında ise gollerde imzası olan isimler Engin Bayram, Birol Öztürk ve Bülent Soner idi.

Maç öncesi, oyun dakikaları ve sonrası ile tam bir Fair Play ruhunun hakim olduğu bir mücadeleye sahne oldu. Beykoz Masterler SK Genel Kaptanı Hakkı Baş maçın ardından yaptığı değerlendirmede, “Bu akşam samimi, içten dostların güzel bir mücadelesi sahaya yansıdı. Beykoz Rizeliler Derneği takımında birlikte görev yaptığımı birçok futbolcu kardeşimiz vardı. Biz bu maçın tüm takımlara örnek teşkil etmesi gerektiğini ifade etmek istiyoruz.” diye konuştu

Beykoz Rizeliler Derneği Masterler SK Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise dostane bir maç geçtiğini anımsatarak, "Beykoz İlçemizin 2 güzide temsilcisinin maçımdan öte ortaya konan dostluk tablosu bizleri ziyadesi ile memnun etti..Ben dahil takımımızdaki birçok isim önceki sezonlarda Beykoz Masterler Takımında oynayan bir takım idik, bir birimiz ile fazlası ile muhabbet ve dostluğumuz vardı. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum " ifadelerine yer verdi…

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"