Spor

Masterlerde hazırlıklar tamamlandı

14.03.2015 14:31
| | |
3197

Türkiye Masterler Ligi'nde sezonun ikinci karşılaşmasını Ferahspor Masterler Takımı ile yapacak olan Beykoz Masterler Futbol Takımında hazırlıklar tamamlandı.

Sezona Kozyatağı Masterler mağlubiyeti ile başlayan sarı-siyahlı ekip ikinci maçından galibiyetle ayrılma niyetinde. Takımın Teknik Sorumlusu Selami Tarhan nezaretinde antrenmanlarını tamamlayan takımda heyecan yüksek.


Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada, "Kuruluş felsefemiz belli, sporun, futbolun her yaşta da yapılabileceğini gösterip, insanların ilerleyen yaşlarda da spordan kopmamalarını onu bir hayat felsefesi olarak benimsemelerini istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda bir araya gelip, gıpta edilecek bir arkadaşlık ortamı yakalayan Beykoz Masterler Spor Kulübü olarak oynayacağımız karşılaşmalarda bu düşüncelerimizi sahaya yansıtıp bizleri izleyenlere, kamuoyuna mesaj verme gayretindeyiz. İlk maçımızda yakaladığımız fırsatları değerlendiremeyince mağlubiyet de kaçınılmaz olmuştu. Ferahspor maçı ile ligdeki ilk galibiyeti alıp sevinç yaşamak istiyoruz. Beykozlu futbolseverleri Pazar günü Paşabahçe  Stadında Saat 18.30'da başlayacak maçımıza davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Masterleri, Selami Tarhan, Asım Özdemir, Beykoz Masterler Spor Kulübü

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"