Masterlerde hazırlıklar tamamlandı

  • 0
  • 6839

Türkiye Masterler Ligi'nde sezonun ikinci karşılaşmasını Ferahspor Masterler Takımı ile yapacak olan Beykoz Masterler Futbol Takımında hazırlıklar tamamlandı.

Sezona Kozyatağı Masterler mağlubiyeti ile başlayan sarı-siyahlı ekip ikinci maçından galibiyetle ayrılma niyetinde. Takımın Teknik Sorumlusu Selami Tarhan nezaretinde antrenmanlarını tamamlayan takımda heyecan yüksek.


Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada, "Kuruluş felsefemiz belli, sporun, futbolun her yaşta da yapılabileceğini gösterip, insanların ilerleyen yaşlarda da spordan kopmamalarını onu bir hayat felsefesi olarak benimsemelerini istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda bir araya gelip, gıpta edilecek bir arkadaşlık ortamı yakalayan Beykoz Masterler Spor Kulübü olarak oynayacağımız karşılaşmalarda bu düşüncelerimizi sahaya yansıtıp bizleri izleyenlere, kamuoyuna mesaj verme gayretindeyiz. İlk maçımızda yakaladığımız fırsatları değerlendiremeyince mağlubiyet de kaçınılmaz olmuştu. Ferahspor maçı ile ligdeki ilk galibiyeti alıp sevinç yaşamak istiyoruz. Beykozlu futbolseverleri Pazar günü Paşabahçe  Stadında Saat 18.30'da başlayacak maçımıza davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’da seçmen listeleri askıya çıktı
Önceki Beykoz’da seçmen listeleri askıya çıktı
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz