Masterlerde Beykoz - Paşabahçe düellosu

  • 0
  • 1873
Masterlerde Beykoz - Paşabahçe düellosu
Masterlerde Beykoz - Paşabahçe düellosu

İstanbul Veteranlar Futbol Ligi B Grubu takımlarından Beykoz Masterler, yağmur ve fırtınalı bir havada Paşabahçe Masterler ile karşıya geldi.

Sarı-siyahlılar mücadeleyi 3-2 kazanıp çıkışına devam etti.

Beykoz Masterler mücadeleye Kalede Soner, Ramazan, Haktan, Fatih, Menderes, Birol, Hakan Kuş, Erdem Yılmaz, Muhittin, Cem Karaca, İsmail Kurtuluş'tan kurulu bir 11 ile çıktı.

Müsabakaya Sarı-Siyahlı ekipte Yedek Kulübesinde başlayan isimler ise Barış Uzun, Hakkı Baş, Aydın Kurçenli, Onur Kodalak ve Ufuk Yılmaz oldular.

Paşabahçe Masterler Takımı ise sahaya Kalede Ender, Deniz, Ufuk, Yavuz, B.Ufuk, Arif, Erdem, İrfan, Alparslan, Timuçin ve Bülent'ten oluşan bir kadro ile çıktı.

Sarı-Siyahlı Takımın atağında topun aktarıldığı İsmail Kurtuluş'un ortasında Cem Karaca müsait bir pozisyonda yaptığı vuruşla topu filelere gönderdi 1-0.

Paşabahçe Masterler Takımı çıktığı ataklardan bulduğu Erdem ile golle maçta durumu eşitledi 1-1

Beykoz Masterler SK Takımı kazanılan Serbest vuruşta Erdem Yılmaz'ın ortasına Fatih'in kafa vuruşu 2-1 öne geçti. Paşabahçe bir kez daha eşitliği Bülent'in golü ile sağladı 2-2

Müsabaka Hakemi maçın sonunu 3 dakika uzatma gösterdi... Uzatma dakikalarında Hakkı Baş rakibine yaptığı baskı sonrasında kaptığı topu müsait pozisyondaki Hakan Kuş'un önüne indirdi, başarılı forvet mükemmel vuruşuyla fileleri havalandırınca maçı 3-2 Beykoz Masterler Sk Takımı kazanmış oldu.

Spor Servisi

Bu alışverişten Beykoz ne kazandı?
Önceki Bu alışverişten Beykoz ne kazandı?
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır