Masada Beykoz vardı... İl Başkanıyla ilk görüşme

  • 0
  • 5605
Masada Beykoz vardı... İl Başkanıyla ilk görüşme
Masada Beykoz vardı... İl Başkanıyla ilk görüşme

Ana muhalefet partisinde kurultay döneminin tamamlanmasının ardından İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İlçe Başkanı Mahir Taştan ilk kez baş başa görüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi yaz aylarında başlattığı kongre süreçlerini tamamladı. Beykoz'daki kongreyle ilçe başkanını değiştiren muhalefet, İl Başkanını ve Genel Başkanını da değiştirdi.

Yapılan bu değişikliklerin ardından muhalefette gündem yerini yerel seçimlere bırakmaya başladı. İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ı Sarıyer'deki İl Başkanlığında ağırladı.

Yaklaşık 1 saat süren görüşmede yaklaşan yerel seçimler sırasında izlenecek yol haritasına dair de fikir alışverişinde bulunuldu.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Özgür Çelik'e kendisini kabul ettiği için teşekkür etti.

Taştan, "İstanbul İl Başkanımız Sayın Özgür Çelik ile İstanbul ve Beykoz üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Büyük kurultayımızın ardından İstanbul ve Beykoz’da güçlü CHP iktidarını elde etmek için yapacağımız çalışmaları konuştuk. Sayın İl Başkanımıza nazik kabulleri için teşekkür ediyor, çalışmalarımıza sunduğu katkılar için de Beykoz örgütümüz ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Hedef 2024, tek yol iktidar!" dedi.

Haber Merkezi

Anadoluhisarı Beykoz’a 4 gol 3 puanla döndü
Önceki Anadoluhisarı Beykoz’a 4 gol 3 puanla döndü
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz