Maritza Beykoz Vadi Evleri'nde kimler oturacak?

  • Güncelleme: 10.04.2016 16:46
  • Okunma: 8143 kez
  • Yorum: 4
Beykoz’da uzun süredir tartışma konusu olan Maritza İnşaat Beykoz vadi Evleri'nin satışına Ağustos'ta başlıyor...
Maritza Beykoz Vadi Evleri'nde kimler oturacak?

Beykoz’da uzun süredir tartışma konusu olan Maritza İnşaat Beykoz vadi Evleri'nin satışına Ağustos'ta başlıyor... Beykoz'da yeni bir projeyi hayata geçirmeyi planlayan Maritza İnşaat Ağustos’ta daire satışlarına başlıyor… Projenin ise 2018 yılında biteceği söyleniyor.

Metrekare fiyatlarının 9 bin TL'den başlangıç göstereceği proje Ağustos ayında satışa çıkacak. Projede 230 adet konut bulunacak.

Bugüne kadar 100 bin metrekarenin üzerinde inşaat alanına imza atan Maritza İnşaat, Beykoz'da yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Ağustos ayında satışa çıkacak olan Maritza 

Beykoz Vadi Evleri, 23 blokta 230 daireden oluşacak. Metrekare fiyatlarının 9 bin liradan başlayacağı projede, büyük metrekarelerde 5 farklı tipte daire yer alacak. Maritza İnşaat Başkan Vekili Emir Sarıgül, Meriç Ailesi ile birlikte kurdukları Maritza İnşaat'ın bugüne kadar farklı butik projeleri hayata geçirdiğini belirterek, "Beykoz bölgenin yeni çekim merkezi olacak" dedi. Boğaz'ın ve Anadolu yakasının incisi Beykoz'da, birinci sınıf inşaat kalitesiyle 23 blokta 230 dairelik bir yaşam alanı olarak inşa edilen Maritza Beykoz Vadi Evleri, toplam 45 bin metrekarelik arsa alanından oluşuyor. 

5 farklı daire tipi bulunuyor 

Yeşil alan ve sosyal donatı alanları için toplam arsa alanının yüzde 90'ı kullanılıyor. Projede konutlar için yalnızca arsanın yüzde 10'luk alanı kullanılıyor. 5 tip konut seçeneği bulunan Beykoz Maritza Vadi Evleri'nde; 3+1,4+1,4+2,5+2 ve 6+2 olmak üzere normal daireler, bahçe katı daireleri ve çatı dubleksleri yer alıyor. Dairelerin metrekare büyüklükleri, 162 metrekare ile 552 metrekare arasında değişiyor. 

2018'de teslim

PROJENİN sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, cep sineması, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, tartar pist yürüyüş parkuru, çocuklar için oyun parkı, hobi bahçeleri yer alacak. 2016'nın ikinci çeyreğinde başlanacak proje, 2018'de teslim edilecek. 

MARİTZA İNŞAT İLE İLGİLİ HABERLERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haber: Vatan Gazetesi

Yorumlar (4 Yorum)

nur (6 ay önce)

Selamlar Rabbim BİZ Kullarınada Nasib ETSİN...

emin (11 ay önce)

Maritza önce Sarıyerdeki projesini bitirsin 4-5 senedir devam ediyor mahalle müteahhitleri bunlar.

aydin (3 yıl önce)

Ya kardesim yukarda kac metre kare oldugu ve metrekare fiyati yaziyor iyice okursan anlarsin 100 mete kare Bir daire 900000 tl Bu ne ya beykoz deresinde bu fiyata daire pes

türkan (4 yıl önce)

Maritza konakları metrekare ve fiyat hakkında bilgilenmek istiyorum

Yorum Yaz