Mardinli gurbetçi Beykoz'da boğularak can verdi

  • Güncelleme: 25.07.2017 11:34
  • Okunma: 11512 kez
  • Yorum: 0
Yavuz Sultan Selim (YSS) Köprüsü'nde çalışmak üzere memleketi Mardin'den Beykoz'a gelen 20 yaşındaki genç Beykoz, Poyrazköy sahilinde boğularak can verdi.
Mardinli gurbetçi Beykoz'da boğularak can verdi

Geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte balık tutmak için geldiği Riva sahilinde balık tutarken ayağı kayıp düşen Recep Çavlan'ın ardından, bu kez Poyrazköy’de 20 yaşında bir genç boğularak hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, saat 17.00'de bitmesi gereken mesaisini erken bitirmek için hızlı bir çalışma temposuna giren Arifcan Öncel işini saat 16.00'da bitirerek arkadaşı ile birlikte Poyrazköy sahiline gitti... Yüzme bilmediği öğrenilen Arifcan Öncel sahilde serinlemek için denize girdi.

Yanındaki arkadaşının telefonla konuştuğu bir sırada ayağının altı boşalan genç, bir anda denizde kayboldu. Yanındaki arkadaşı duyduğu bir ses karşısında denize baksa da Arifcan Öncel'i göremedi.

Yapılan ihbar üzerine Poyrazköy Sahili'ne gelen Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti Arama Kurtarma ekiplerinin 5 saat süren çalışması sonucu 20 yaşındaki Arifcan Öncel isimli gencin cansız bedenine ulaşıldı.

Akşam 17.30 sularında Poyrazköy’ün mavi sularında kaybolan Öncel’in cansız bedeni saat 21.30 sularında bulunabildi. Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Öncel yapılacak otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Mardin'e götürülecek...

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz