Mali Müşavirler Beykoz'da yüksek lisans yapacak

  • 0
  • 8213

Beykoz Üniversitesi ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası arasında yüksek lisans işbirliği anlaşması imzalandı.

İş Birliği Anlaşması Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman ve İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir arasında imzalandı.

Anlaşma ile İSMMMO çalışanları, stajyerleri ve üyeleri ile birinci derece yakınları üniversitenin yüksek lisans programlarında mevcut burslara ek olarak yüzde 40'a varan indirimden faydalanma hakkı elde edecek.

Beykoz Üniversitesi Lisansüstü Programlar Enstitüsü 2022 Bahar dönemi programları başvuruları açıldı. İSMMMO çalışanları, stajyerleri ve üyeleri ile birinci derece yakınları 2022 Bahar dönemi için aşağıdaki programlarda yüzde 30, İşletme yüksek lisans programlarında yüzde 40 oranında indirimden faydalanabilecekler.

Programların taksitli ödeme ve başvuru koşulları için üniversitenin https://www.beykoz.edu.tr/icerik/1009-kayit-islemleri adresi ziyaret edilebilecek.

Anlaşma ile ayrıca, İSMMMO çalışanları, stajyerleri ve üyeleri ile birinci derece yakınları üniversitenin ön lisans ve lisans programlarında ÖSYM ve tercih burslarına ilave yüzde 10, sertifika programlarında da yüzde 10 indirim indirimden faydalanabilecekler.

Haber Merkezi

Dr. Fatih Erbakan Beykoz'a geliyor
Önceki Dr. Fatih Erbakan Beykoz'a geliyor
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz