Mahmutşevketpaşa’da muhteşem 23 Nisan

  • Güncelleme: 24.04.2019 19:17
  • Okunma: 9057 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Mahmutşevketpaşa İlkokulu ve Ortaokulu’nda muhteşem bir 23 Nisan kutlaması yapıldı.
Mahmutşevketpaşa’da muhteşem 23 Nisan

Sabah saat 9.30 başlayan kutlamalara köy halkı yoğun ilgi gösterirken, öğrencilerin gösterileri renkli görüntüler oluşturdu. Günün gecesinde ise okulun bando takım eşliğinde fener yürüyüşü yapıldı.

Beykoz’da ilçe protokol üyelerinin de katıldığı 23 Nisan kutlamaları Barbaros Hayrettinpaşa Denizcilik ve Su Ürünleri önünde yapılırken, mahalle ve köylerde de 23 Nisan coşkusu doyasıya kutlandı. Mahmutşevketpaşa ilkokulu ve Ortaokul öğrencilerinin 23 Nisan kutlaması coşkulu oldu.

Öğrencilerin halk oyunları gösterileri yaptığı, günün önemine ilişkin duygu ve düşüncelerin ifade edildiği ve şiirlerin okunduğu programa bölge halkı ve öğrenci velileri de yoğun ilgi gösterdi.

Okul Müdürü Yılmaz Güneş ise yapmış olduğu konuşmada, tüm öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini ifade ederek, "23 Nisan coşkumuza katılarak, bizleri onurlandıran tüm velilerimize teşekkür ederim” dedi.

Gündüz okul bahçesinde düzenlenen ve bando takımı eşliğinde yapılan birbirinden güzel görüntülerin gecesinde ise köy halkının ve öğrencilerin yoğun katılımı ile fener alayı düzenlendi.

Beykoz Mahmutşevketpaşa’da unutulmaz bir 23 Nisan gösterisi yapıldı.

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz