Siyaset

Mahir Taştan’dan, Gaye Zayıf açıklaması

Mahir Taştan’dan, Gaye Zayıf açıklaması
21.11.2017 11:09
| | |
4009

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ın, sosyal medya üzerinden Beykoz’da tapusu olmayan vatandaşları suçlaması büyük tepki çekmişti.

Gaye Zayıf’ın sözleri üzerine bir açıklama yayınlayan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Gaye Zayıf’a babasının evinin tapulu olup olmadığını sordu.

Açıklamasında, Gaye Zayıf’ın Beykoz halkından özür dilemesi ve görevinden istifa etmesi gerektiğini söyleyen Mahir Taştan, “Beykoz halkı savaştan kaçıp, Beykoz’a göç etmedi” dedi.

“Sayın Zayıf Beykoz Halkı gaspçı değil, ilticacı hiç değil Beykoz halkı Savaştan kaçıp göç ederek gelmedi Beykoz halkı Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşı ve bu toprakları düşman işgalinden kurtaran ulusun evladıdır.” diye konuşan Taştan, Şimdi size sormak isterim baba eviniz tapulu muydu? Ev yaparken imarınız var mıydı? Beykoz halkına hakaret etme hakkını kim veriyor size? ifadelerini kullandı.

Açıklamasında, Danış Turizmin, Beykoz Belediyesi’ne sattığı Riva’da ki araziye de değinen Mahir Taştan, Gaye Zayıf’a, “bire alınan arazi Beykoz Belediyesi’ne beşe satılırken neden itiraz etmediniz” diye sordu.

Taştan, “Hiç kimse kendini halktan üstün görmesin bu halk sizlere oy vererek sizleri iktidar yaptı ona saygısızlık yapmak bir siyasetçiye yakışmaz.” dedi.

İLGİLİ HABER: Tapusuz yerlere ev yaparken kime sordunuz?

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Mahir Taştan, Açıklama, Gaye Zayıf

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"