Mahir Taştan’dan Beykoz Kulüpleri için tebrik mesajı

  • 1
  • 6241

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, gruplarını şampiyon olarak tamalayan iki Beykoz kulübü üçün bir tebrik mesajı yayınladı.

Başkan Taştan mesajında şu ifadelere yer verdi:

İlçemizin güzide spor kulüplerinden Beykozspor 1908 ve Paşabahçespor kulüplerinin şampiyonluklarını en içten dileklerimle kutlarım. Bölgesel Amatör Lig yolunda klasman gruplarında yer alacak takımlarımıza başarılar dilerim.

Mahir TAŞTAN / CHP Beykoz İlçe Başkanı

Şampiyon teknik adam Beykoz 1908 AŞ’yi bıraktı…
Önceki Şampiyon teknik adam Beykoz 1908 AŞ’yi bıraktı…
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (1 Yorum)

Ahmet ÖZTÜRK (8 yıl önce)

tabii,beykozda sadece bu iki kulüpten oluşuyor zaten spor camiası. hiç bir şeyden haberiniz olmadığı gibi spordan da haberiniz yok , aslında namazda gözünüz yokki ezanda kulağınız olsun. beykozda kaçtane kulüp var,bu kulüpler ne yer ne içer çocukları nasıl idame eder , belediye yasa ile yapmak zorunda olduğu yardımları bu kulüplere yaparmı,yaparsa eşitmi dağıtır bazılarını kollar bazılarını yokmu sayar,peeeh, oturun koltukta sadece başarılı olanı tebrik edin başarısız olanı tanımayın.....şimdi referandum sürecindede gidin 350 milyonluk jeep lerle köylere jeep ten inmeden köylü ye hayır verin haaa yoksa cumhuriyet elden gidiyo deyin gidip koltukta hayır çıkmasını bekleyin, her zamanki gibi

Yorum Yaz