Spor

Mahir Taştan’dan Beykoz Kulüpleri için tebrik mesajı

Mahir Taştan’dan Beykoz Kulüpleri için tebrik mesajı
30.01.2017 16:44
| | |
3143

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, gruplarını şampiyon olarak tamalayan iki Beykoz kulübü üçün bir tebrik mesajı yayınladı.

Başkan Taştan mesajında şu ifadelere yer verdi:

İlçemizin güzide spor kulüplerinden Beykozspor 1908 ve Paşabahçespor kulüplerinin şampiyonluklarını en içten dileklerimle kutlarım. Bölgesel Amatör Lig yolunda klasman gruplarında yer alacak takımlarımıza başarılar dilerim.

Mahir TAŞTAN / CHP Beykoz İlçe Başkanı

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Mahir Taştan, Tebrik, Mesaj, Beykoz 1908, Paşabahçespor

reklam
1 Yorum
Ahmet ÖZTÜRK31.01.2017 09:32:48

tabii,beykozda sadece bu iki kulüpten oluşuyor zaten spor camiası. hiç bir şeyden haberiniz olmadığı gibi spordan da haberiniz yok , aslında namazda gözünüz yokki ezanda kulağınız olsun. beykozda kaçtane kulüp var,bu kulüpler ne yer ne içer çocukları nasıl idame eder , belediye yasa ile yapmak zorunda olduğu yardımları bu kulüplere yaparmı,yaparsa eşitmi dağıtır bazılarını kollar bazılarını yokmu sayar,peeeh, oturun koltukta sadece başarılı olanı tebrik edin başarısız olanı tanımayın.....şimdi referandum sürecindede gidin 350 milyonluk jeep lerle köylere jeep ten inmeden köylü ye hayır verin haaa yoksa cumhuriyet elden gidiyo deyin gidip koltukta hayır çıkmasını bekleyin, her zamanki gibi

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"