Siyaset

Mahir Başkan mazbatasını aldı

Mahir Başkan mazbatasını aldı
09.12.2015 18:12
| | |
5545

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, önce Meclis'te AK Parti Grubu'nu ziyaret etti ardından İSK'ya giderek mazbatasını aldı.CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, önce Meclis'te AK Parti Grubu'nu ziyaret etti ardından İSK'ya giderek mazbatasını aldı.

Beykoz Belediye Meclisi'nde gerçekleştirilen Aralık Olağan toplantılarına katılan CHP Beykoz İlçe teşkilatının yeni Başkanı Mahir Taştan, CHP ve AK Parti Grubu'yla bir araya geldi. Öne Meclis toplantısı öncesi CHP Grubu'nun toplantısına katılan Mahir Taştan, ardından Meclis toplantısı sonrası AK Parti Grubu'nu ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'ın yokluğunda, Başkan Yardımcısı Gökhan Kaplan'ın iyi dileklerini sunduğu ziyareti, yalnızca Dost Beykoz takip etti. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ise önce AK Parti grubunda duygu ve düşüncelerini dile getirdi ardından da CHP Meclis Grubu'yla birlikte İlçe Seçim Kurulu'na gelerek, mazbatasını (seçim sonuç tutanağını) aldı.

Sabah erken saatlerde Belediye binasına gelen CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, burada Meclis toplantısı öncesi CHP Meclis Grubu'nun gerçekleştirdiği rutin toplantıya katıldı. CHP Beykoz Grup Başkanvekili Gülay Demirel tarafından karşılanan Mahir Taştan, basına kapalı olarak gerçekleştirdiği toplantıda, CHP’li Meclis Üyeleri'yle tanıştı. CHP'nin Meclis'te bundan sonra gerçekleşen toplantılarda yol haritasının masaya yatırıldığı toplantıda, Mahir Taştan'ın CHP'li Üyelere konuya dair fikirlerini ve önerilerini sorduğu öğrenildi. Seçimi kazandıktan sonra Dost Beykoz'a özel olarak demeç veren ve temiz bir sayfa açmak istediğini kaydeden CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın Meclis Üyeleri'ne aynı düşüncelerini tekrar ettiği ve özellikle 'birlikte olmak-birlik olmak' konularında yapıcı tavsiyelerde bulunduğu kaydedildi.

‘CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın iyi dileklerine AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Kaplan, aynı incelikle karşılık verdi’

Meclis toplantısını Loca'da Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıyla birlikte takip eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, toplantının sona ermesiyle birlikte CHP Grubu'nun çalışma odasına yöneldi. Buradan yine Yönetim Kurulu arkadaşlarıyla birlikte AK Parti Grubu'na gelen Mahir Taştan, Meclis Üyeleri'yle tek tek selamlaştı ve bir konuşma gerçekleştirdi. Özet olarak, eleştirinin olabileceğini ancak eleştiri yaparken kırarak-dökerek yapmamaya her iki tarafın da özen göstermesi gerektiğinin altını çizen CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, ortak amacın Beykoz Halkı'na kaliteli hizmet sunmak olması gerektiğini vurguladı. Mahir Taştan'ın iyi dileklerine yanıt veren AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Kaplan ise Mahir Taştan ve ekibini kutlarken, "Bundan sonra inşallah AK Parti ve CHP Grubu olarak Beykoz'a ve Beykozlu'ya güzel hizmetleri birlikte sunarız" diyerek, temennilerini dile getirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP, AK Parti, Meclis Grubu, Ziyaret, Mahir Taştan, Ziyaret, Mazbata, İlçe Seçim Kurulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"