Güncel

Mağripli Gençler Beykoz’a hayran kaldı

Mağripli Gençler Beykoz’a hayran kaldı
2014.09.16 00:00
| | |
3347

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV)’nin davetlisi olarak MAĞRİP ülkeleri ( Tunus, Fas, Cezayir, Libya ve Mısır)’dan ülkemize gelen 30 öğrenci Beykoz Belediyesi tarafından ilçemizde ağırlandı.

Türkiye'deki gençlerle Mağrip ülkelerindeki gençlerin tanışıp kaynaşmasına yönelik düzenlenen MAĞRİP Gençlik Formu’na katılan gençler ülkemizin birçok bölgesinde gezi ve incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından Beykoz’a davet edilen gençler İBB Beykoz Sosyal Tesisleri’nde verilen öğlen yemeğinde bir araya geldiler.
 
Birbirleriyle tanışıp kaynaşmanın yanı sıra Beykoz’un doğal ve tarihi güzelliklerine tanık olan misafir gençler Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e konukseverliği için teşekkür ettiklerini söylediler.
 
GİV Dış İlişkiler Konsey Başkanı Ali İhsan Seçer, GİV Konsey Üyesi Zülküf Sönmez, Beykoz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Abay ve AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Şevki Kazancı’nın iştirak ettiği programda öğrencilere Beykoz Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi ve toplu fotoğraf çektirildi.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ali İhsan Seçer, Beykoz, GİV, İBB, Konsey, Şevki Kazancı, Zülküf Sönmez

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"