Güncel

Lütfü Can Başlantı 12. Kattan atladı

Lütfü Can Başlantı 12. Kattan atladı
11.07.2016 17:08
| | |
19877

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde ikamet eden ve son 3 yıldır Ümraniye'deki teyzesinin yanında kalan 26 yaşındaki genç 12. kattan atlayarak yaşamına son verdi.

26 yaşındaki Beykozlu genç, tartıştığı kız arkadaşına kendini ispat etmek için 12. kattan atlayarak yaşamına son verdi.

Son günlerde şaşırtıcı olayların ardı arkası kesilmeyen Beykoz'da yeni bir sarsıntı yaşadı.

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde ikamet eden 26 yaşındaki Lütfü Can Başlantı, 3 yıldır Ümraniye'deki teyzesinin yanında kalıyordu. Kız arkadaşıyla tartıştığı öne sürülen Lütfü Can, teyzesinin oturduğu apartmanın 12. katından kendisini boşluğa bıraktı.

Gümüşsuyu Merkez Cami’nde Öğle Namazı'na müteakip kılınan Cenaze Namazı'yla son yolculuğuna uğurlanan Lütfü Can için yakınları uzun süre gözyaşı dökerken, Lütfü Can’ın 3 önce vefat eden annesinin ardından kendini toparlayamadığı söylendi.

İddialara göre yaklaşık 8 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşıyla tartışan Lütfü Can Başlantı'nın bunalıma girdiği, babasıyla da arasının iyi olmadığı kaydedildi.

Ümraniye'deki teyzesinin oturduğu apartmanın 12. katından atlayan talihsiz genç, kaldırıldığı Ümraniye Devlet Hastanesi'nde yaşamla giriştiği mücadeleye yenik düştü.

Henüz 26 yaşında olan Lütfü Can'ın cenaze namazında ise çok sayıda Beykozlu saf tutarak, dua etti. Talihsiz genç ise Gümüşsuyu Merkez Camii'ndeki öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Ümraniye Mezarlığı'nda defnedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Lütfü Can Başlantı, İntihar, Cenaze, Vefat

reklam
4 Yorum
Yorumcu15.07.2016 18:14:42

BARİ YAŞINI DÜZGÜN YAZIN 26 DEĞİL 24 Kulaktan duyma öğreniyosanızda bari düzgün öğrenin

Yorumcu15.07.2016 15:36:25

Siz daha adli tıp açıklaması gelmeden böyke bir haber yapıyosunız haberde zaten başlı başına bir çok yanlış var. HABER YAPICAKSANIZ ELİNİZDE DOĞRU NET BİLGİLER OLARAK BU İŞİ YAPIN ÇÜNKÜ ONU SEVEN İNSANLAR DAHA NEDENİ NETLEŞMEYEN Bİ DURUMDAYKEN YANLIŞ ŞEKİLDE BİLGİLENDİRİLMESİN.

Yorumcuu15.07.2016 15:35:23

Madem eleştiri kaldıramıyosunuz o zaman niye nuraya yorum kısmı koyuyorsunuz?!!!

Yorumcu14.07.2016 22:53:57

Siz daha adli tıp açıklaması gelmeden böyke bir haber yapıyosunız haberde zaten başlı başına bir çok yanlış var. HABER YAPICAKSANIZ ELİNİZDE DOĞRU NET BİLGİLER OLARAK BU İŞİ YAPIN ÇÜNKÜ ONU SEVEN İNSANLAR DAHA NEDENİ NETLEŞMEYEN Bİ DURUMDAYKEN YANLIŞ ŞEKİLDE BİLGİLENDİRİLMESİN. Yaptığınız çok büyük yanlış.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"