Sponsorlu Haber

Logbt.com SEO hizmetini uygun fiyatlarla sunacak

Logbt.com SEO hizmetini uygun fiyatlarla sunacak
13.07.2016 10:31
| | |
1759

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarını paket hizmetler haline getirerek uygun fiyatlarla sunmaya başladı.

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarını paket hizmetler haline getirerek Kobilere ve yeni girişimcilere uygun fiyatlarla sunmaya başladı.

Dijital pazarlama konusunda 18 yıllık birikime sahip olan LOG A.Ş., SEO danışmanlığı, Dijital PR, sosyal medya yönetimi, e-posta ile pazarlama gibi hizmetler sunmakta.

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. yönetici ortağı Murat Buyurgan Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarının uzman ekipler tarafından dikkatle yapılması gerektiğine, yanlış atılacak adımların geri dönüşü olmayan zararlar verdiğine dikkat çekiyor.

Özellikle backlink alımı konusunda doğru adımlar atılması gerektiğini söyleyen Murat Buyurgan şunları söylüyor;

"İçerik kalitesi düşük sitelerin Google'da üst sırada çıkmasını engellemek için üretilen PANDA, düşük kaliteli web sitelerinden link alan sitelerin cezalandırıldığı PENGUIN, yerel arama sonuçlarının geliştirildiği PIGEON, mobil cihazlarda gösterilen sonuçların değişmesi gibi son 13 yılda 35 farklı değişim yapan Google, web siteniz için Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarınızı sürekli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini söylüyor. İnternetten potansiyel müşterilerine ulaşan şirketlerin Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarına önem vermesi gerekiyor. Bu çalışmaları profesyonelce yapan ajanslar olduğu gibi yanlış yöntemlerle müşterilerine fayda yerine zarar veren Arama Motoru Optimizasyonu ajansları ve danışmanlar da bulunuyor. Logbt.com olarak amacımız profesyonel Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerini makul bütçelerle sunarak başta Kobiler, startuplar ve küçük e-ticaret girişimcilerini Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarıyla tanıştırabilmek ve satışlarını artırmak."

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

Web sitelerinin arama motorlarına en doğru şekilde şekilde gösterilmesi ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkılması için yapılan çalışmalara SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu denmektedir.

SEO hizmeti almak isteyen şirketler site içi on-site ve site dışı off-site olmak üzere iki temel hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu çalışmaların temel amacı hedeflenen anahtar kelimelerde arama sonuçlarında üst sıralara yükselmektir.  Seo fiyatları alınacak hizmet kapsamına ve ajansın uzmanlığına göre değişmektedir.

Özellikle işini internette yapan e-ticaret şirketleri için Arama Motoru Optimizasyonu çalışması çok önemlidir. Kullanıcıları aradıkları ürün ve hizmetlere Google gibi arama motorlarından ulaşmaktadır. Arama yapan her kullanıcı aslında potansiyel bir müşteri anlamına gelmektedir.

Google arama sonuçları sayfasında doğal arama sonuçlarının yanı sıra Google reklam sonuçları da yer alır. Google reklamı vermenizin, sitenizin arama sonuçlarına olumlu veya olumsuz etkisi olmaz. Bu sebeple organik diye tabir edilen arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için SEO çalışmaları yapmanız gerekir.

SEO çalışmaları hakkında bilgi almak için LOG Bilgi Teknolojileri Web Sitesini https://www.logbt.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Logbt, Arama, SEO

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"