Lodos ve sağanak... Beykoz göle döndü

  • 0
  • 5913
Lodos ve sağanak... Beykoz göle döndü
Lodos ve sağanak... Beykoz göle döndü
Lodos ve sağanak... Beykoz göle döndü
Lodos ve sağanak... Beykoz göle döndü

Beykoz'da gece saatlerinden itibaren etkili olan lodos yerini şiddetli sağanağa bırakınca yollar göle döndü.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Valilik, AKOM ve Kaymakamlık günler öncesinden şiddetli lodos ve sağanak yağışa ilişkin vatandaşları uyarmıştı.

Beykoz genelinde gece yarısından hemen sonra etkili olmaya başlayan şiddetli lodos, bazı cadde ve sokaklarda ağaç ve direklerin devrilmesine neden oldu. Bazı evlerin çatılarından parçaların koptuğu bildirildi.

Lodos nedeniyle Otağtepe Caddesinde bir ağaç kaldırıma devrilirken, ölen ya da yaralanan olmadı. Devrilen ağaç itfaiye ekiplerince kaldırıldı.

Sabah erken saatlerde araçlarıyla işe gitmek isteyen vatandaşlar TEM bağlantı yollarında meydana gelen ufak çaplı kazalar nedeniyle çevreyoluna ulaşmakta güçlük çekti.

Ağaçların sık olduğu Beykoz Korusuna giriş ve çıkışlar vatandaşların güvenliği için kapatılırken, Çubuklu - İstinye feribotu dün akşam saatlerinde İstanbul Liman Başkanlığınca kapatılan seferler saat 13.00 itibarıyla yeniden başladı.

Çubuklu'da bir evin çatısından kopan parçalar yola düştü. Ölen ya da yaralanan olmadı. Düşen parçalar itfaiye ekiplerince bulunduğu yerden kaldırıldı.

Tokatköy Kentsel Dönüşüm bölgesi, Merkez Mahallesi ve Göksu'da yollar göle döndü. O anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Haber Merkezi

Beykoz İshaklıspor alacağı 3 puanın önemini biliyor
Önceki Beykoz İshaklıspor alacağı 3 puanın önemini biliyor
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz