Spor

Lider Gümüşsuyu takipçisi Çakmak'ı konuk etti

Lider Gümüşsuyu takipçisi Çakmak'ı konuk etti
16.12.2017 17:38
| | |
2089

Paşabahçe Stadı’ndaki maça 24 puanla lider durumda çıkan Gümüşsuyuspor, ikinci sıradan 22 puanla kendisini takip eden Çakmakspor'u konuk etti.

İstanbul Amatör Lig 15. Grup’ta şampiyonluğu direk etkileyecek bir maç vardı... Paşabahçe Stadı’ndaki maça 24 puanla lider durumda çıkan Gümüşsuyuspor, ikinci sıradan 22 puanla kendisini takip eden Çakmakspor'u konuk etti.

Müsabakadan 2-1 galibiyetle ayrılan Beykoz ekibi aradaki farkı 5'e çıkarırken maç sonunda galibiyetin coşkusu doyasıya yaşandı.

Kamil Çolak Yönetimindeki Gümüşsuyuspor karşılaşmaya; Kalede Fatih Mumcu, Serkan Yılmaz, Uğur Öztürk, Barış Kaya, Çağdaş Kaya,  Oğuz Gürsoy, Selahattin Erdal, Erdi Duran, Hasan Can Şen, Ali Öztürk ve İsmail Kanbur'dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Yedek Kulübesinde başlayan isimler ise; Yakup Semiz, Sertan Yıldız, Fatih Çapoğlu, Ünal Ak, Burak Değirmenci, Yasin Demir ve Tayyip Yıldız idi.

Gümüşsuyuspor 20. dakikada Selahattin Erdal'ın kaydettiği gol ile 1-0 öne geçti. 26. dakikada ise sahneye Barış Kaya çıkarken, yaptığı vuruşa savunmanın müdahalesi yetersiz kalınca Yeşil-Beyazlı ekip 2-0 öne geçti. Konuk takımın 63. dakikada bulduğu tek gol skoru değiştirmeye yetmedi ve iki takım arasındaki fark 5'e çıkmış oldu.

Öte yandan maç 2-0 ev sahibi takım üstünlüğünde geçilirken, ilk yarının 36. dakikasında gelişen bir konuk takım atağında ceza alanı dışında yapılan harekete hakem faul kararı verdi diye oyuncular pozisyon almaya başlamışken ceza alanındaki topu elle oynandığı gerekçesi ile hakem penaltı kararı verince her iki takım futbolcuları da şaşkınlık yaşadı. Yapılan atışı ise Kaleci Fatih Mumcu soluna uzanıp çıkardı.

Bu arada Gümüşsuyuspor'un maça çıktığı pankarttaki ifadeler merak konusu oldu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor, Çakmakspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"