KVK Yetkili Teknik Servis Kavacık’ta

  • 2
  • 35452
KVK Yetkili Teknik Servis Kavacık’ta
KVK Yetkili Teknik Servis Kavacık’ta
KVK Yetkili Teknik Servis Kavacık’ta
KVK Yetkili Teknik Servis Kavacık’ta

Kavacık’ta, İstanbul’un ilk katlı GSM Mağazasını kuran Turnacıoğlu Telekom, Beykoz’a yeni bir hizmet daha getirdi.

KVK Garantili cep telefonlarının tamiri ve bakımları artık Beykoz’da yapılacak…

Kavacık’ta açmış olduğu katlı GSM Mağazasının bir katında KVK Yetkili Teknik servis hizmetini kuran Turnacıoğlu Telekom’un Sahibi Mustafa Turnacı, "KVK Yetkili Teknik Servisin Beykoz halkına bir hizmet olduğunu ifade ederek, müşterilerimiz Türkiye’nin neresinden olursa olsun satın aldıkları KVK garantili telefonlarını artık bize getirebilecekler” dedi.

Daha önce Beykoz’da KVK Yetkili Teknik Servis olmadığı için Kadıköy’e, Beşiktaş ya da Ümraniye’ye gitmek zorunda kalan müşterilerinin çok zaman kaybettiğini, KVK Yetkili Teknik Servisi Kavacık’ta ki kendi mağazalarına getirerek, Beykoz halkına kolaylık sağladıklarını dile getirdi.Mustafa Turnacı, “bundan böyle zaman kaybı yok… Müşterimiz gelecek, oturacak çayını kahvesini içecek, o sırada telefonunun bakımı yapılarak kendisine bilgi verilecek” dedi.

KVK TEKNİK SERVİS

1997’den bu yana bir teknik servis birimi olarak faaliyet gösteren KVK servis ve süreçlerini üreticilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğini de sözlerine ekleyen Turnacı, “Türkiye’de %50 pazar payına sahip olan KVK’nın, Türkiye GSM pazarına yönelik çalışmalarda tartışmasız lider servis kuruluşu olduğunu söyledi.

KVK Teknik Servis, Nokia, Huawei, HTC, ZTE ve RIM-BlackBerry gibi GSM sektörünün bir numaralı aktörleriyle toplam beş servis anlaşmasına sahiptir. KVK, Digiturk PACE Micro Set top kutuları ve Motorola Symbol ürünleri gibi GSM dışı ürünler konusunda servis yetkisine sahiptir.

Turnacıoğlu Telekom KVK Beykoz Yetkili Teknik Servis: (0216) 537 05 32

Haber Merkezi

MHP Soğuksu Mahallesi'nde dert dinledi
Önceki MHP Soğuksu Mahallesi'nde dert dinledi
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (2 Yorum)

Gökmen Arıkkaş (6 yıl önce)

Web sitelerinde iletişim forumları var, doldurursun yanıt vermezler. Ararsın başlarından savmaya çalışırlar, aramazlar, aradık bakmadınız diye yalan söylerler. Satış esnasında ilgilenir sonrasında işiniz düşmeye görsün suratınıza bakmazlar. Eksik olsun servisleri de, kapılarından geçmem.

özkan özdemir (6 yıl önce)

yurtici kargo gönderi kod:602174336078 cihazım 27.07.2018 saat:09:30 da kvk yakacık (beykoz ) subesıne teslim edilmiş gözüküyor cıhazımızdan haber alamıyoruz servıs tarafından gönderıldı emei adresi alınmmıs kargo elif bon marş tarafından gönderildi.en kısa zamanda bılgı beklıorum.

Yorum Yaz