Kuyumcu ve tekstilcileri buluşturan nikah…

  • Güncelleme: 19.03.2020 19:29
  • Okunma: 49427 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Çavuşbaşı’nda ki Karadeniz Kuyumcu’nun sahibi Adil Dede, Özakteks’in Sahibi Ahmet Akdoğan’ın ilahiyatçı kızı Özlem Akdoğan ile evlendi.
Kuyumcu ve tekstilcileri buluşturan nikah…

Ümraniye Nikâh Dairesi’ndeki törende çok sayıda kuyumcu ve tekstilci bir araya geldi… Yaklaşık 1000 davetlinin katıldığı nikâh töreninde çiftlerin heyecanı görülmeye değerdi. Özellikle gelin Özlem Akdoğan’ın mahcubiyeti dikkatleri çekerken, Bayan Akdoğan nikâh memuruna cevap verirken bile çekingenliğini gizleyemedi.

Kavacık’ta ki Kübra Deniz Kuyumcu’nun sahipleri olan Bilal, Yılmaz ve Emin Deniz kardeşlerinde hazır bulunduğu nikâh davetine Ortadoğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Gür de eşi ile birlikte hazır bulundu…

Saat 19.40’da davetlilerin alkışları eşliğinde konukların huzuruna çıkan Adil Dede ve Özlem Akdoğan çiftinin nikâh şahitliklerini aile dostları olan Dila Avcı ve Emin Deniz yaptı.

İlk etapta çiftlerin kimlik bilgilerini teyit eden nikâh memuru daha sonra Özlem Akdoğan’a, Adil dede ile evlenmek isteyip istemediğini sordu… Bu soru karşısında oldukça heyecanlanan Özlem Akdoğan biraz duraksayarak, “kabul ediyorum” cevabını verdi. Oldukça utanan gelin başını yere eğerek heyecanını gizlemeye çalıştı.

Nikâh memuru bu kez aynı soruyu damat Adil Dede’ye sordu… Dede’nin mikrofona “evet” demesi ise gelin hanımın bu kez gülmesine yol açtı. Çiftler daha sonra nikâh defterini imzaladı. İmzalardan sonra nikâh memuru evlilik cüzdanını Özlem Dede’ye vererek mutluluklar diledi.

Özlem ve Adil Dede çifti evlilik cüzdanını aldıktan objektiflere birlikte poz verdiler.

Çiftler için daha sonra takı merasimi yapıldı…   Takı merasiminde çiftlere hediye vermek isteyen yakınları uzun kuyruklar oluşturdu…

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz