Güncel

Kutlama yapılan tekneler Beykoz sahiline renk katıyor

Kutlama yapılan tekneler Beykoz sahiline renk katıyor
21.12.2017 14:50
| | |
4667

Beykoz sahilinde yürüyüş yaptığınızda üstünde kiralık yazısı olan gezi tekneleri ve yatları mutlaka görmüşsünüzdür.

Gezi tekneleri daha çok kalabalık katılımlı düğün, nişan, mezuniyet, yılbaşı, iş yemeği ve iftar programları gibi organizasyonlara, yatlar ise doğum günü, evlenme teklifi, yüzme turu ve kahvaltı gibi küçük gruplara ev sahipliği yapıyor. Yatlar yemekli ya da yemeksiz olarak en az 2 saat üzerinden kiralanarak tur süresince Anadolu yakasında Beykoz ile Üsküdar, Avrupa yakasında da Yeniköy ile Beşiktaş arasında düşük hızda boğaz turu yapmakta. Arzu edenler yatları menüsüz kuru olarak kiralayarak kendi yiyecek ve içeceklerini de dışarıdan getirebiliyor ancak bu durumda kiralama yapılan firmanın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması mecburi kılınıyor. Alınan garsonlar hem yemek esnasında servis işini hem de tur bittiğinde yatın mutfak ve ekipmanlarının temizlemekten sorumludur.

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Yaz ve kış aylarında yatlarda en sık organize edilen turların başında teknede doğum günü kutlaması ve parti organizasyonu gelmektedir. 2 kişiden 30 kişiye kadar yemekli, kokteyl ve kahvaltı düzeninde hizmet verebilen yatlarda dilerseniz sade bir kutlama, arzu ederseniz arkadaş grubunuzun katılacağı yüksek kaliteli bir eğlence ortamında parti daveti verebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle ya da eşinizle 2 kişilik baş başa romantik bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde de doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Yatlar istediğiniz yerden hareket eder ve yine tur bittiğinde sizleri istediğiniz yerde indirir. Doğum gününe ekstra ücretler ödeyerek fasıl ekibi, oryantal show, lazer gösterisi, pasta ve süsleme hizmeti dahil edebilirsiniz. Ancak bu hizmetlerin organizasyon firmalarından alınma zorunluluğu yoktur, arzu eden kişiler dışarıdan kendileri de temin edebilme özgürlüğüne sahiptir. 4 saat ve daha fazla sürecek olan doğum günü turlarında yemek molası boğazın en sakin ve dalga almayan yeri olan Beykoz koyunda verilmektedir.

LAZERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Hava kararınca akşam saatlerinde bir doğum günü organizasyonu yapmak istiyorsanız doğum günü anında sevdiklerinize söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına yazdırabilirsiniz. Kelime limiti olmadan, kayan yazı şeklinde istediğiniz kadar uzun cümleleri köprünün altına yansıtarak bu geceyi çok daha görkemli bir hale getirmek sizin elinizde. Sizleri fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırarak birkaç fotoğraf çektikten sonra lazer gösterisi başlayacaktır. Hiç beklemediği bir anda bu güzel sürprizle karşılaşan sevgiliniz, anneniz, babanız ya da yakın arkadaşınız heyecandan ne söyleyeceğini bilemeyecek. Doğum günün kutlu olsun yazısı köprüde belirdiğinde patlayan volkanlar ortama görsel bir şölen kazandıracak...

TEKNEDEDOGUMGUNU.COM GİRİŞ YAPIN

Teknede doğum günü organizasyonu hakkında merak ettiğiniz her şey: sürpriz paket fiyatları, menü detayları, güzergah ve sık sorulan sorular için https://www.teknededogumgunu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede bilmek isteyeceğiniz hata sormayı akıl dahi edemeyeceğiniz her şey fazlasıyla yazılıdır. Fiyat teklifi almak için firmayı aramanız ya da mail göndermeniz gerekmiyor çünkü tekne kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için istenen ücretlerin hepsi detaylı olarak sitede yazıyor. Siteye giriş yapıp üst kısımdaki tabloya kişi sayınızı, tur sürenizi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretlerseniz anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sitede daha önce organize edilen doğum günü partileri ve kutlamalarda amatör olarak çekilmiş video ve fotoğrafları da görerek karar verme konusunda daha hızlı adım atabilirsiniz. Rezervasyon işlemi için özellikle yaz sezonunda acele etmelisiniz çünkü firmanın filosundaki tüm tekneler yoğun talep görmektedir.

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sahil, Kiralık Tekne, Doğum Günü, Gezi Teknesi, Düğün, Rezervasyon

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"