Güncel

Kuşhan'da yaş yetmiş, ama iş bitmemiş

Kuşhan'da yaş yetmiş, ama iş bitmemiş
2014.10.02 00:00
| | |
7748

2008'de Polonezköy'deki kliniğinde 19 yaşındaki bir genç kızın ölümüyle hakkında dava açılan Muzaffer Kuşhan, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Kuşhan, spor arabası ve yabancı uyruklu genç aşkıyla şov yaptı.

Bir zamanlar Polonezköy'deki kliniğinde neredeyse tüm ünlüleri zayıflatan Muzaffer Kuşhan'ın hayatı, 2008 yılında tepetaklak oldu. 19 yaşındaki Dila Kurt'un kliniğinde yaşamını yitirmesiyle Kuşhan hakkında dava açıldı. Beykoz 1. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 'bilinçli taksirle ölüme neden olma' suçuyla hakkında 3 yıl 6 ay hapis cezası verilen Muzaffer Kuşhan'a yurt dışına çıkma yasağı da getirildi. Karara itiraz eden ve davası halen süren 70 yaşındaki Kuşhan, yaşadığı sıkıntılı süreçte ortalarda hiç görünmedi. Ta ki önceki güne kadar... Muzaffer Kuşhan, önceki gün öğle saatlerinde City's AVM çıkışı görüntülendi. 

GENÇLİK SEVDASI BİTMEDİ! 

Kırmızı üstü açık spor arabasıyla geldiği AVM'den yine lüks aracıyla ayrılan Kuşhan'ın yanında kendisinden yaşça küçük ve yabancı uyruklu bir güzel vardı! Yanındaki güzel, kırmızı renkli spor arabası ve çiçekli gömleğiylegençlere taş çıkaran Muzaffer Kuşhan "Yaş 70 ama iş bitmemiş. Kuşhan, halen gençlik sevdasında" dedirtti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Muzaffer Kuşhan, Polonezköy

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"