Kurtlar Vadisi'nin Mete Aymar'ı Beykoz'da öldü

  • 02.04.2022 23:06
  • Güncelleme: 02.04.2022 23:20
  • Okunma: 7255 kez
  • Yorum: 0
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Mete Aymar karakterine can veren İbrahim Gündoğan Göksu Mahallesi'ndeki evinde kalp krizi geçirdi.
Kurtlar Vadisi'nin Mete Aymar'ı Beykoz'da öldü

Televizyonda 10 sezon boyunca izleyicilerin takip ettiği ettiği Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Mete Aymar karakterine can veren İbrahim Gündoğan, Göksu Mahallesi'ndeki evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Sabahın erken saatlerinde kalp krizi geçiren Gündoğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen 63 yaşında hayata veda etti.

Gündoğan için Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde tören düzenlendi. Daha sonra Göksu Mahallesi'ndeki Peksimetçi Salihağa Camii'nde bugün öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Oyuncu Gündoğan, burada kılınan cenaze namazının ardından Anadoluhisarı Mezarlığı'ndaki kabrine defnedildi.

İbrahim Gündoğan kimdir?

1959 yılında İstanbul'da doğan İbrahim Gündoğan, Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Lisesi’nden mezun oldu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Mete Aymar karakterine can veren Gündoğan birçok sinema ve televizyon yapımında rol aldı.

1992 yılında Eda Hanım dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan İbrahim Gündoğan, Ruhsar, Yılan Hikayesi, Sır Kapısı, Beşinci Boyut, Kınalı Kar, Lale Devri, Kuzey Güney ve Kurt Kanunu dizilerinde rol aldıktan sonra 2012'de Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Mete Aymar karakterini canlandırdı.

2020 yılında da TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ya Istiklal Ya Ölüm dizisinde Damat Ferit rolüyle izleyiciyle buluştu. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz