Spor

Kulüplere nakit ve malzeme desteğine devam edeceğiz

Kulüplere nakit ve malzeme desteğine devam edeceğiz
19.07.2016 11:45
| | |
2689

Beykoz’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin temsilcileri Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaret etti.

Bu ziyaret sırasında, bir istişare toplantısı düzenlendi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Amatör Spor Kulüp Başkanlarının katıldığı toplantıda, Beykoz'da ki sportif çalışmalar yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu.

Beykoz'da sportif faaliyetlere önem vermesi ve bu çerçevede amatör spor kulüplerine verdiği desteklerle de adından söz ettiren Başkan Çelikbilek, mevcut olanakları daha da iyileştireceklerini söyledi.

Malzeme Yardımı ve Nakit Desteği

Toplantıda kulüp başkanlarının taleplerini dinleyen Başkan Çelikbilek, mevcut olanakların daha da iyileştirilmesine ve gençlerin spor alanlarının artırılmasına yönelik çalışmalar yürüten Beykoz Belediyesi’nin, nakit destek ve malzeme desteği sağlamaya da devam edeceğini belirtti.

Sportif faaliyetlere ve sosyal donatı alanlarıyla ilgili çalışmalara yaptıkları yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini kaydeden Başkan Çelikbilek, Amatör Spor Kulüpleri’nin desteklenmesinin ulusal ve uluslararası başarıların altyapısını oluşturduğunu ifade ederek, buralardan yetişen sporcuların profesyonel kulüplere sayısız madalya ve şampiyonluk kazandırdığını söyledi.

Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediyesi’nin bütçesini spor kulüplerine kullandıran nadir belediyelerden biri olduğunu belirterek, Amatör Spor Kulüpleri’ne, ıslak zemin ve soyunma odaları gibi yerlerinin onarılması ve yenilenmeleri için nakdi yardımlarda bulunduklarını ifade etti.

Başkan Çelikbilek, toplantıda kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırdı. Amatör Spor Kulüpleri’nin Başkanları ise kendilerine her konuda desteklerini sürdüren Başkan Çelikbilek’e teşekkür ettiler. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"