Kulüpler Beykoz'da beraberlik mesajları verdi

  • 0
  • 2377

Süper Lig kulüpleri, geçtiğimiz hafta silahlı saldırıya uğrayan Beykoz'daki TFF Yönetimine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Süper Lig'te mücadele eden 9 kulübün başkanı, yöneticileri ve futbolcuları ile teknik adamları TFF'nin Beykoz Riva'daki tesislerine gelerek federasyon yönetimine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Buluşmada futbol ailesinin birlik ve beraberlik içinde olduğunun mesajı verildi.

Toplantıda; Galatasaray Adası’na yapılan saldırı ve Ankaragücü - Beşiktaş maçında sahaya girerek hakemi hedef alan ve kalabalıkta Beşiktaşlı futbolculara tekme atan saldırganın da konusu masaya yatırıldı.

Beşiktaş Kulübü’nden Başkan Ahmet Nur Çebi, Sportif Direktör Ceyhun Kazancı ve futbolcu Josef de Souza, Galatasaray’dan başkan Dursun Özbek, Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, Teknik Direktör Okan Buruk ve takım kaptanı Fernando Muslera, Fenerbahçe’den başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, Teknik Direktör Jorge Jesus, Operasyon Direktörü Mario Branco ve takım kaptanı Altay Bayındır’ın yanı sıra diğer kulüplerin başkanları, yöneticileri, teknik direktörleri ve bazı futbolcular Riva'daki TFF Tesislerine geldi.

Öte yandan MKE Ankaragücü maçında sahaya giren taraftara şiddet uyguladığı gerekçesiyle kırmızı kart gören Josef de Souza da TFF binasına geldi.

Haber Merkezi

Beykoz’da cinayet son anda önlendi
Önceki Beykoz’da cinayet son anda önlendi
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz