Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu

  • 0
  • 4975
Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu
Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu
Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu
Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu
Kulüp başkanıyken, Beykoz Meclis üyesi adayı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediyesi Meclis üyesi adayı olan Çiğdem Spor Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir, açıklamasında ilçe spor camiasının sorunlarını bildiğini ve çözüm önerileri de olduğunu söyledi.

Beykoz’da genç spor kulübü başkanları arasında olan Gökdemir oldukça renkli kişiliği ve aktifliğiyle sempati beslenen biri isim. Kulüp Başkanı olarak bayan taraftarları da statlara çekmeyi başaran Özdemir, bu çalışmaları sonucunda birçok kez haberlere konu olmuştu.

Açıklamasında, Beykoz’un tek kadın futbol takımı Rüzgarlıbahçespor’un yalnızlaştırıldığına vurgu yaparak hassasiyetini dile getiren Gökdemir, “ilçenin gururu olan bu anlamda tek takımı özelliğine sahip Rüzgarlıbahçespor ve daha sonra ortaya çıkacak örneklerinin en büyük destekçisi biz olacağız. Beykoz Belediye Başkanlık seçimini kazandığımız anda bunun pozitif ayrıcalıklı yansımalarını fazlası ile göreceksiniz“ dedi.

Beykoz 1908 olmazsa olmazımızdır

Beykoz’da spordan bahsederken, Beykoz 1908 ve Anadoluhisarı İdmanyurdu’nun çok farklı yerleri olduğunu dikkate almak gerektiğini dile getiren Gökdemir, “özellikle Beykoz 1908’i nasıl eski parlak günlerine döndürebiliriz… Bunun üzerine kafa yormak ve çalışmak lazım” dedi.

Gökdemir, “Beykoz 1908’i muhakkak profesyonel liglere döndürecek kalıcı hamleler yapmak gerek. Beykoz Belediye Seçimlerini kazandığımız anda spor açısından ilk yapılacak, üzerinde yoğunlaşılacak konu da bu olacaktır. Şunu da ifade etmek isterim ki son 10 yıllık AK Parti İdaresindeki Beykoz Belediyesi bu konuyu çözmek hiç istemedi.” ifadelerini kullandı.

Gökdemir, “adeta Beykoz Spor Kulübü ve Başkanı gündemde olsun ki biz dikkatleri dağıtalım havası hakim oldu. Biz bu şekilde bir yolu kesinlikle izlemeyeceğiz. Önümüzde özellikle de şahsen üzerinde yoğunlaştığım detayları ileriki süreçte kamuoyuna aktaracağız. Öte Yandan yine İlçenin bir diğer Asırlık Çınarı olan Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübünün kalıç bir yere, tesise kavuşabilmesi için çok güçlü şekilde mesai harcayacağımız ifade etmek isterim“ dedi.

Uğur Gökdemir'in 31 Mart'a kadar spor camiasına yönelik projelerini açıklayacağını söyledi

Spor Servisi

Beykoz’da 143 ibadethane her hafta temizleniyor
Önceki Beykoz’da 143 ibadethane her hafta temizleniyor
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz