Külünk’ten Dost Beykoz’a özel açıklamalar

  • Güncelleme: 24.08.2014 00:11
  • Okunma: 9809 kez
  • Yorum: 0
Bir sünnet düğününe katılmak üzere Beykoz’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Dost Beykoz'a, son yaşanan gelişmelerle ilgili özel açıklamalarda bulundu.
Külünk’ten Dost Beykoz’a özel açıklamalar

AK Parti eski Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, ‘parti Genel Başkan Adayı’ ve dolayısıyla da Başbakan olarak açıklanan Ahmet Davutoğlu'yla ilgili açıklamalarda bulunan Metin Külünk, "Sayın Davutoğlu, bu misyonunun Gençlik Komisyonları'nda yer alarak benimsenmiş, Yeni Türkiye'ye inanmış bir dava adamıdır" dedi. Külünk ayrıca Ahmet Davutoğlu'nun seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Bugünün ve geleceğin Türkiye'sine dair düşüncelerini Dost Beykoz aracılığıyla kamuoyuna açıklayan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ardı sıra yenilenen yöneticilerin ülkeye 'olumlu' etkiler yapacağını kaydetti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, şunları söyledi: 

"Yeni Cumhurbaşkanı... Yeni Başbakan... Yeni Türkiye... Büyüyen Türkiye bugün tüm dinamikleriyle dimdik ayaktadır. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin yenileşme süreci güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Bugün, tek gerçekliğin 'istikrar' olarak kabul edildiği bir dünyada, istikrarlı olarak ilerleyen bir Türkiye var. Artık Türkiye tüm sorunlarının üstesinden gelebilecek bir ivme kazanmıştır. İşte bunlar, AK Parti hareketinin ülkeye kazandırdığı istikrar ile başarılmıştır.

Sayın Ahmet Davutoğlu'nun Başbakanlığı'nda bu büyük yürüyüş, güçlü bir şekilde devam edecektir. Yeni Türkiye artık daha da kurumsallaşacak ve herkes üstlendiği rolün biçeceği elbiseyi, üzerinde onurlu bir şekilde taşıyacaktır.

AK Parti, hiçbir partinin benzeri değildir. Bu davanın merkezinde ‘insan’ vardır ve yeryüzündeki mazlumlar vardır. Sayın Davutoğlu da bu misyonun Gençlik Komisyonları'nda yer alarak benimsenmiş, Yeni Türkiye'ye inanmış bir dava adamıdır. Birlik ve beraberlikle de Yeni Türkiye'nin hedefi Büyük Türkiye'dir. Hedef: 2023'tür."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz