Külünk’e Beykoz’da 53 numara forma

  • 0
  • 7801
Külünk’e Beykoz’da 53 numara forma
Külünk’e Beykoz’da 53 numara forma
Külünk’e Beykoz’da 53 numara forma

Çavuşbaşı Spor Kulübü Yönetimi, sahalarının çim yapılmasında katkıları olan AK Parti Milletvekili Metin Külünk’e 53 numaralı forma hediye etti.

Çavuşbaşı Spor Kulübü uzun yıllardır toprak zeminle kullandıkları futbol sahalarının Suni Çim zeminli sahaya dönüşmesi yolunda büyük emek ve çaba sarf eden AK Partili Bölge Milletvekillerinden ve önümüzdeki seçimlerde tekrar aday olan Metin Külünk'e teşekkür etti.

Seçim çalışmaları kapsamında geldiği Çavuşbaşı’nda Kulüp Başkanı Yaşar Şahin, Kulüp Başkanvekili Ali İhsan Ayar ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç ve diğer vatandaşlar tarafından karşılanan Milletvekili Külünk, ziyaret programı esnasında üzerinde adının yazılı olduğu 53 (Rize) numaralı Çavuşbaşıspor forması takdim edildi.

Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada uzun süredir sahaları ile ilgili girişimlerde bulunduklarını söylerken, Bu yoğun temaslarımız sırasında Bölge Milletvekilimiz Sayın Metin Külünk Bey, suni çim zemine sahip bir sahaya kavuşmamız yolunda önemli bir destek sunmuşlardır. Kendisinin de temasları neticesinde Spor-Toto Teşkilat Başkanlığından sahamızın dönüşümü için maddi kaynak aktarımı gerçekleşmiştir. Yasal prosedürlerin tamamlanması ile birlikte beldemizdeki yüzlerce çocuğumuzu daha spor ile buluşturabilme imkanımız doğacaktır. Sayın vekilimize vefa duygularımızın ifadesi ile hem teşekkürlerimizi sunmka hemde bu günün anısı olmak üzere bazı hediyelerimizi sunmak istedik. Gerek Çavuşbaşıspor , gerekse de Çavuşbaşı Belde sakinleri bu destekğinizi hiçbir zaman unutmayacaktır" diye konuştu.

Daha sonra Çavuşbaşıspor Başkanı Yaşar Şahin Beykoz işi özel bir cam ürününü günün anısı olarak Milletvekili Metin Külünk'e takdim ederken, Kulüp Başkanvekili Ali İhsan Aar'da Kulübün formasını programda verdi.

Ak Partili Bölge Milletvekili Metin Külünk ise Çavuşbaşıspor camiasında ve beldesinde  çok değerli dostlarının olduğunun altını çizerken, "Bizler çocuk ve gençlerimizn spor ile buluşabilme noktasında bir katkımız olmuş ise ne mutlu bize. İnşallah Suni Çim sahasnıza kavuştuğunuzda açılışı da hep birlikte bir şöelne havasında yapmak bizlere nasip olur." diye konuştu.

Haber Merkezi

 

Çengelköyspor'a Beykozlu Antrenör
Önceki Çengelköyspor'a Beykozlu Antrenör
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz