Siyaset

Külünk Beykozlulardan destek istedi

Külünk Beykozlulardan destek istedi
2014.08.12 00:00
| | |
7368

AK Partili Milletvekili adayları, 12 Haziran Seçimleri’nin yaklaşmasıyla çalışmalara hız verdi. AK parti 1. Bölge 14. sıra adayı Metin Külünk Beykoz’da esnaf ziyareti yaparak destek istedi.

12 Haziran Genel Seçimleri’nde, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları arasında 14. sırada yer alan Metin Külünk, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Kavacık esnafını ziyaret etti.

Metin Külünk, esnafları tek tek dolaşarak 12 Haziran’da yapılacak seçimler için oy isterken, çok sayıda insanla toklaşarak kendini tanıttı.

Kavacık’ta 2 saat süreyle esnaf ziyareti yapan Külünk, bazı evlere de girerek kapıyı açan insanlara çiçek verdi.  Metin Külünk, Kavacık’ta kendi akrabalarına ait olan Külünkoğlu Pastanesi’ne de girerek, AK parti teşkilatlarına tepsiler dolusu baklava ve börek alarak ikramda bulundu. AK nokta ve İlçe Merkezi’ne giden baklavaları yiyen partililer Metin Külünk’e teşekkür etti.

Külünk pastaneden ayrıldıktan sonra  AK noktada 5 dakika dinlendikten sonra, Rüzgarlıbahçe’ye geçti. Rüzgarlıbahçe’de esnafları tek tek gezdi. Külünk, Rüzgarlıbahçe Camii’nde ikindi namazı kıldıktan sonra esnaf ziyaretine devam etti.

AK Parti Milletvekili adayı Metin Külünk, İl Başkanlığı’na adaylığı sırasında kendisine destek veren Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Erdoğan Coşkun Çap’ın organize ettiği Beytaş Tesisleri’ndeki programa da katıldı…. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Metin Külünk, Seçim 2011

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"