Kültür Bakan Yardımcısından Beykoz Belediyesine ziyaret

  • 18.08.2020 09:17
  • Güncelleme: 18.08.2020 09:22
  • Okunma: 7665 kez
  • Yorum: 1
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan Beykoz Belediyesi'ni ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.
Kültür Bakan Yardımcısından Beykoz Belediyesine ziyaret

Daha önce üç dönem Beyoğlu Belediye Başkanı olarak görev yapan ve ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı olarak atanan Ahmet Misbah Demircan Beykoz Belediyesi'ni ziyaret etti.

Beykoz Belediyesi'ne gelişinde, Başkan Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından karşılanan Demircan, Beykoz Belediyesi'nde kültür çalışmalarına yönelik bir toplantı yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise Demircan'a, Beykoz'un kültürel zenginliklerini konu alan çeşitli kitaplar hediye etti. Hediye edilen kitaplar arasında Beykoz sempozyumu, Tarım Çalıştayı, Osmanlı Işığında Beykoz tebliğleri gibi eserler de vardı. İkili, Beykoz Belediye başkanlarının ve özgeçmişlerinin yer aldığı, "1868'den günümüze Beykoz Belediyesi" panosunun önünde objektiflere poz verdi.

  

Ahmet Misbah Demircan toplantı sonrası Belediye Başkanı Murat Aydın ve İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile birlikte kısa süre önce yapılan düzenleme sonrası halkın kullanımına açılan Beykoz sahilini dolaştı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamada, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan'ı belediyede ağırladıklarını ve verimli bir toplantı yaptıklarını kaydetti.

Başkan Aydın, Bakan yardımcısı ile birlikte toplantı sonrası Beykoz sahilini dolaştıklarını açıklayarak, "Sayın Bakan yardımcımıza desteği için teşekkür ederiz" dedi.

Heyet daha sonra Gümüsşuyu Restoranda bir süre dinlenerek, kısa süre sohbet etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

hasan tas (2 yıl önce)

Dost Beykoz! Cavusbasinda bazi arazilerin tapusuna serh kondugu ve rayli sistem icin istimlak edilecegi dogru mu? Bir gazetecilik yapip arastirabilir misiniz? Mesela Sena caddesi.

Yorum Yaz