Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada

  • 0
  • 8503
Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada
Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada
Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada
Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada
Küçüksu Çayırı’nda iki şenlik birarada

Tarihi Küçüksu Çayırı'nda iki şenlik bir arada yapıldı… Kastamonu Şenpazar Köyleri ve Anadoluhisarı Güzelleştirme derneklerinin yaz mevsimi şenlikleri Küçüksu Çayırı’nda yapıldı.

Kastamonu Şenpazar Köyleri Dernek Başkanı Yılmaz Işık yaptığı kısa konuşmada “Bu düzenlediğimiz 4. Piknik şenliği. Daha önce kent ormanında düzenlemiştik. Bu kez Küçüksu’da düzenledik. Seneye nerede olur bilemiyorum. Biz derneğimizi 4 Temmuz 2008 de kurduk. İlk kongremizde derneğimizin başına “Beykozlu” ibaresini koyacağız. Şu an derneğimizin adı Şenpazar Köyleri Derneğidir. Şenliğimize teşrif eden Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Katılan tüm davetlilere güzel bir gün geçirmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra şenliğe katılan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek söz alarak Yeni mahalleye yatırımlarının olduğunu, erkeklerin kahve ortamlarından kurtulması adına projelerinin olduğunu ifade ederek, “beraberliğinizi canı gönülden kutluyorum” dedi.

Katılan konuklara keşkek ve tatlı ikramları yapıldı. Sahne alan Göktay Köroğlu, Sami Çelik ve Anadolu Rock Grubu piknikçilerin gününe anlam kattı.

Saat 14 :00 de başlayan Anadoluhisarı Turizm Derneği ve Anadoluhisarı spor kulübünün birlikte sunduğu program başladı. Programı izlemeye gelen Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan MHP İlçe Başkanı Ali Emanet, Bisk Başkanı Asım Özdemir, Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, KASDER Başkanı Süleyman Çalık konuklar arasında yer aldı.

Babuz’dan Paşa Sökmez’e tepki

Programda sahne alan Paşa Sökmez, misafir olan Yücel Çelikbilek’e gönderme yaparak, kendilerinin neden çayır şenliğinde olmadığını sordu ve sahneden indi. Bunun üzerine sahneye çıkan Mustafa Babuz, “Bizim haberimiz olmadan gelişen bu olay bizi oldukca üzdü. Burası kimsenin kimseye hesap soracağı bir yer değildir. Onun için Paşa Sökmez’i kınıyorum. Bu güzel günümüzü hiçbir olay gölgeleyemez. Eğlencemize devam edelim. Biz belediye başkanımızdan çok memnunuz. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Sanatçı Burhan Yıldırım sahne aldı. Güzel bir konser sunarak izleyenlere keyifli bir gece yaşattı.

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek konuşmasına “Biraz önce sahneye çıkıp sitem eden arkadaşı anlayamadım. Bu davranışlarını sergileyeceği yerde şarkılarını söylemiş olsaydı ve bizde beğenmiş olsaydık ileri yıllarda kendisine de yer vermiş olurduk. Burası oldukca güzel bir yer. Bundan sonra daha da güzel olacak. Biz bu yeri Büyükşehir belediyesinden aldık. Onun için kısa bir zaman sonra çalışmalara başlayacağız. Marmara Üniversitesinin çalışmalarımıza yardımcı olacağını düşünüyorum. Kısaca söylemek gerekiyorsa iyi ve güzel günler yakında. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Haber Merkezi 

OFD moral gününde moral buldu
Önceki OFD moral gününde moral buldu
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz