Kübra Balcan zirveyi zorluyor…

  • 0
  • 14527
Kübra Balcan zirveyi zorluyor…
Kübra Balcan zirveyi zorluyor…
Kübra Balcan zirveyi zorluyor…

Kanal D de yayınlanan “Artiz Mektebi” adlı yarışma programının son etap finalistlerinden Beykozlu konservatuvar öğrencisi Kübra Balcan, performansı ve sesinin güzelliğiyle zirveyi zorluyor.

Yapımcılığını Osman Tan Erkır’ın üstlendiği yarışma, Beykozlu gençleri de konuk etmeye devam ediyor. Yarışmacıların, müzik dans ve tiyatro dallarında yeteneklerini sundukları programda 1992 Beykoz Paşabahçe doğumlu Kübra Balcan, sahnede ki duruşu ve sesinin güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çekiyor.

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, Nurgül Yeşilçay ve Müjde Ar’ın jüri üyeliklerini oluşturdukları yarışmada, ön elemelerde ve yarı finallerde gösterdiği başarısıyla, son etap finallerine katılmaya hak kazanan Kübra Balcan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Müzikal Bölümü öğrencisi.

Yeteneğiyle İlkokul yıllarından bu yana katıldığı etkinliklerde herkesin takdirini ve beğenisini toplayan Kübra Balcan, aynı zamanda doğa dostu ve çevreci kişiliği ile de tanınıyor. Okul konserlerinde sesiyle beğeni toplayan Kübra yakın zamanda festival kapsamında Şehir Tiyatrolarında da sahne almıştı.

Artiz Mektebi'nde, Paşabahçe’nin sevilen simalarından İbrahim Balcan’ın torunu ve 2 dönem Beykoz Denizciler Derneği Başkanlığı yapan Mustafa Balcan’ın kızı olan Kübra Balcan'ın yanısıra yine Beykozlu olan Tülay Könecoğlu'da yarışıyor.

Haber Merkezi

Monica Bellucci çekimler için Beykoz’da
Önceki Monica Bellucci çekimler için Beykoz’da
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz