Eğitim

KOSGEB'den girişimcilere eğitim fırsatı

KOSGEB'den girişimcilere eğitim fırsatı
2014.07.19 00:00
| | |
4095

Kendi işini kurmak isteyenlere ve iş fikrine sahip olanlara rehberlik etmek amacıyla Beykoz’da açılan KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için başvurular alınmaya başladı.

Beykoz Kaymakamlığı bünyesinde düzenlenen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Programı’nda bu dönem 30 girişimciye eğitim verilecek. Eğitim sonunda başarılı olan adaylar KOSGEB sertifikası almaya hak kazanacak.

Girişimciliğin teşvik edilmesinin yanı sıra istihdam ve ekonomiye canlılık kazandırılmasını da amaçlayan programda adaylara; girişimcilik, iş planı hazırlama, pazarlama planı hazırlama, iş kurma ve yönetme konularında eğitimler verilecek.

60 saat sürecek olan eğitimlerin en önemli özelliği, iş fikrinin belirlenmesi ile başlayan sürecin adım adım öğrenme ve uygulamaya dönüşmesi. Katılımcılara bu programla hayatlarındaki en iyi ve gerçekçi uygulamayı hayata geçirme olanağı sunulacak.  

Program  proje hazırlayabilen ve yönetebilen, işletme yönetimini bilen, çevresini ve gelişmeleri gözlemleyebilen, kendisine ve çevresine artı değer kazandırabilen yüksek nitelikli bireyler yetiştirilmesini de kapsıyor.  

Bireysel, ailecek veya ortaklaşa iş kurmak veya geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlenen programın son başvuru tarihi 16 Şubat 2012. Müracaatlar Beykoz Kaymakamlığı bünyesindeki BEUROKOM bürosu tarafından alınıyor.

Beykoz Kaymakamlığı: 
(0 216) 322 14 20 / 2831

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kaymakamlık, TOGEB

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"