Koronavirüs günlerinde Beykoz havadan görüntülendi

  • Güncelleme: 04.05.2020 00:08
  • Okunma: 8455 kez
  • Yorum: 1
Koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Beykoz sokakları drone ile havadan görüntülendi.
Koronavirüs günlerinde Beykoz havadan görüntülendi

Beykoz Belediyesi, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan ilçenin en işlek cadde ve meydanlarını havadan görüntüleyerek sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Beykoz çok güzel ve Beykoz hastaglerinin kullanıldığı mesajda, “Ah Beykoz, özlemek de sevdaya dahil…” not düşülerek bir dakikalık video kurumun resmi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Pınar Yıldız (11 ay önce)

Uzmanlar koronavirüs aşısı bulunmadığı sürece önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylemektedirler. Diğer ülkeler 2. dalgadan korkmaktadırlar ülkemize 2.dalga veya önümüzdeki kış aylarında tekrarlayacak olursa Gıda ürün tedarik zinciri bozulmayacaktır. Uzun mesafe nakliyat yapanlar havayolu ekipleri ve sağlık görevlileri gerekli önlemleri alarak bizlere güzel çözüm bulacaklardır. Şehirler arası nakliyatyapanlar sebze meyve ve diğer gıda alışverişin devam etmesi için çalışmalarına devam edecektir. Her platformda bu şekilde bilgilendirme yapılması insanlarımız için önemli olduğunuz düşünmekteyim.

Yorum Yaz