Köpeği anestezi yaparak kaçırdı…

  • Güncelleme: 14.05.2016 15:06
  • Okunma: 6763 kez
  • Yorum: 0
Köpeği anestezi ile bayılttıktan sonra ormana atan Tevfik C. İle ilgili Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.
Köpeği anestezi yaparak kaçırdı…

Anestezi uzmanı Tevfik C., havlamasından rahatsız olduğu komşusunun köpeğini iğneyle bayıltarak ormanlık bir alana götürüp attı. Olay sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İstanbul Beykoz'da eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Bir özel hastanede "Anestezi Bölüm Başkanı" olan Tevfik C., havlamasından rahatsız olduğu komşusunun köpeğini iğneyle bayıltarak kaçırdı ve evlerinden uzak bir alana attı.

"O sese alerjim var"

Sanayici işadamı Cesur, eşi Gaye, oğulları Batuhan ve Güntuğ Güzelhan, Göksu Evleri'nde oturuyordu. Ares adını verdikleri 2 yaşında bir köpekleri vardı. Ares, geçen 14 Nisan'da ortadan kayboldu. Aile 10 gün boyunca aramadık yer bırakmadı ama Ares'i bulamadı. Bunun üzerine sitenin güvenlik kameralarına baktılar. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, görüntülerde kendileri gibi evlerinde köpek besleyen Tevfik C.'nin Ares'e çalılıkların arkasında iğne vurduğunu gören aile, sersemleyen köpeği arabanın bagajına koyduğunu tespit etti. Görüntüleri hemen Tevfik C.'ye gösterip "Neden böyle bir şey yaptınız? Ares'i nereye götürdünüz?" diye sordular. Tevfik C. ise "Yaptım çünkü havlama sesine alerjim var. Nöbetten geldim. Çok havladı. Kafam şişmişti. Aldım, attık bir yere. Ne var bunda?" diye yanıt verdi. Aile, kamera görüntülerini de dosyaya ekleyerek Tevfik C. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ares ise 25 gün sonra Tevfik C.'nin oğlu tarafından getirildi ve "Köpeği Anadolu Hisarı'nda bulduk" denerek aileye teslim edildi. Sağ kalçası yaralı olan Ares, çok zayıflamıştı.

Saldırıya uğramış

Gaye Aras Güzelhan, "Görüntüleri izlediğimde büyük şaşkınlık ve şok yaşadım. Komşumuz doktordu. Köpeğe iğne vurup, sersemletiyor. Sonra da aracının bagajına koyarak götürüyor. Ares 25 gün dışarıda kaldı. Bizi görünce yüzünü kapattı ayaklarıyla. Hiç kıpırdamadı. Çok zayıflamış. Sağ kalçasından yaralı. Saldırıya uğramış" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Köpek, Anestezi, Göksu Evleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz